13 valandų eilėje prie karalienės Elžbietos II karsto stovintis Davidas Beckhamas šluostėsi ašaras: „Ši diena sunki tautai“

Atsisveikinant su Jungtinės Karalystės karaliene Elžbieta II panoro pasveikinti tūkstančiai žmonių, ketvirtadienį ir penktadienį jie stojo į didelę eilę. Tarp jų buvo galima pamatyti ir buvusį Anglijos futbolo rinktinės kapitoną Davidą Beckhamą.

Juodu kostiumu, kaklaraiščiu ir juoda kepuraite pasipuošęs buvęs futbolininkas kartu su tūkstančiais kitų laukė ilgoje eilėje, skelbia „Daily Mail“.

Davidas Beckhamas, artėdamas prie karalienės karsto po 13 valandų laukimo ilgoje eilėje buvo pastebėtas netgi šluostydamas ašaras. Futbolo žvaigždė stojo į eilę apie 2 valandą nakties ir nusipirko dėžutę spurgų, kad pasidalintų su kitais gedinčiaisiais, kurie rikiavosi šalia jo.

Vyras neslėpė emocijų, kai laukė savo eilės pareikšti pagarbą karalienei kartu su tūkstančių kitų žmonių. Buvo matoma, kad vyras šluostėsi akies kamputį ir užsidengęs burną ranka artėjo prie procesijos priekio. Keturių vaikų tėvas galiausiai pasiekė Karalienės karstą apie 15.30 val., po 13 valandų laukimo. Jis užtruko vos kelias sekundes, kol nulenkė galvą, o paskui pajudėjo, kad užleistų vietą už jo stovintiems žmonėms.

Kai Beckhamas pagaliau buvo pastebėtas minioje, jis per ITV naujienas kalbėjo apie tai, kas paskatino jo sprendimą prisijungti prie šimtų tūkstančių kitų gedinčiųjų, kurie tikėjosi aplankyti karalienę. Jis prisiminė „ypatingą akimirką“, jam buvo suteiktas garbės ordiną, ir atsižvelgė į santykius, kuriuos per daugelį metų palaikė su monarche.

„Norėdamas gauti savo Garbės ordiną, pasiėmiau su savimi senelius, kurie iš tikrųjų išaugino mane dideliu karališkosios šeimos gerbėju, be to, ten turėjau ir savo žmoną. Sulaukiau progą užduoti klausimų karalienei, su ja pasikalbėti, man taip pasisekė. Mes visi matėme, kokia ji buvo ypatinga ir palikimą, kurį paliko… Tai liūdna diena“.

Jis pridūrė: „Manau, kad prireiks daug laiko susitaikyti su karalienės mirtimi, nes manau, kad Jos Didenybė reiškė visiems labai daug“.

Beckhamas sakė, kad amžinai bus laimingas, kad tiek kartų galėjo susitikti su karaliene. „Atstovauti savo šaliai, būti savo šalies kapitonu kiekvieną kartą, kai stovėjome futbolo aikštėse ir dainavome „Dieve, saugok mūsų karalienę“, buvo dalykas, kuris mums visiems reiškė labai daug“, – sakė jis.

„Ši diena sunki tautai ir visiems visame pasaulyje. Mūsų mintys yra su šeima ir, žinoma, su visais šiandien čia esančiais, nes ypatinga būti čia, atiduoti pagarbą ir išgirsti skirtingas istorijas, kuriomis žmonės dalijasi.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer