25-erių jaunuolis mirė miegodamas: šeima sukrėsta

Jauną vyrą iš Anglijos kankino širdies permušimai. Tėvai dabar išgyvena didžiausią savo košmarą – sūnų rado negyvą praėjus vos dienai po to, kai gydytojai jo širdies veiklos sutrikimus nurašė nerimui.

25 metų Benas Petersas buvo sveikas, jaunas vaikinas, aistringas futbolininkas iš Mančesterio, kai staiga netikėtai mirė, rašo thesun.co.uk.

Vaikinas buvo ką tik išsilaikęs baigiamuosius advokato kvalifikacijos egzaminus ir vadovavo vietinei futbolo komanda „Cheadle Atlas“.

Tačiau vieną praėjusių metų lapkričio metų vakarą jį pradėjo kankinti krūtinės skausmai ir oro trūkumas.

Jis nuvyko į ligoninės priėmimą, tačiau buvo išleistas namo gydytojams pasakius, kad šie simptomai gali pasireikšti dėl nerimo arba gastroenterito, nes visų darytų tyrimai atsakymai buvo geri. Kitą rytą, lapkričio 12 dieną, jis mirė.

Paaiškėjo mirties priežastis

Beno brolis Michaelas „Manchester Evening News“ sakė, kad ši tragedija juos sukrėtė. 

Jis sakė: „Buvo penktadienį, apie vidurnaktį Benas pradėjo jausti stiprų skausmą krūtinėje, pradėjo greitai įkvėpinėti ir iškvėpinėti, jam labai trūko oro. 

Paskambinau mamai ir tėčiui, o Benas išvyko į Mančesterio karališkosios ligoninės priėmimo skyrių. Jam buvo atlikta nemažai tyrimų, tačiau nė vienas iš jų nerodė, kad kas nors būtų negerai. 

Gydytojai jo simptomus nurašė nerimo sutrikimui arba gastroenteritui, nes jis buvo labai įsitempęs ir jam permušinėjo širdis.“ 

 

Kai Benas buvo išleistas namo, 25-erių vaikinas likusiai dienos daliai grįžo į savo tėvų namus ir ten nakvojo. Kitą rytą jo tėvai išgyveno didžiausią košmarą. 

Michaelas pasakojo: „Mano tėtis pabudo pirmas ir pastebėjo, kad kambaryje vis dar dega šviesa, todėl nuėjo pas Beną, kuris miegojo ant sofos. Jis rado jį negyvą.“ 

Po skaudžios netekties buvo pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Gegužės pradžioje paaiškėjo, kad Benas mirė nuo aortos disekacijos. Šios būklės simptomai yra stiprūs skausmai krūtinėje. Aortos disekacija gali sukelti staigią mirtį. 

Michaelas sakė: „Tyrimas parodė, kad Benui buvo prasidėjęs stiprus vidinis kraujavimas iš aortos. Jo širdyje buvo plyšimas, kuris plėtėsi ir galiausiai jis mirė.“ 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer