26-erių mergina vos nemirė sekso metu: skubiai įspėja visas

Moteris iš Kinijos vos nemirė sekso metu – jai trūko kiaušidėse buvusi cista ir sukėlė vidinį kraujavimą.

26 metų Xiao Qing savo vyro nematė beveik šešis mėnesius, tačiau jų susitikimas ir aistringa naktis baigėsi siaubingai.

Xiao buvo skubiai nuvežta į ligoninę centrinės Kinijos Hunano provincijos sostinėje dėl stiprių pilvo skausmų, rašo thesun.co.uk.

Nuo to neapsaugota nė viena

Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad jai plyšo cista ir ji neteko apie 40 proc. kraujo. Pasak NHS, kiaušidžių cista – skysčio pripildytas maišelis, atsirandantis moters kiaušidėje.

Dauguma cistų atsiranda natūraliai ir per porą mėnesių pranyksta, jų nereikia gydyti. Xiao nė nežinojo, kad turi cistą.

 

Hunano provincijos ligoninės gydytojas Huang Wei sakė: „Jei ji būtų atvykusi bent šiek tiek vėliau, jos gyvybei būtų iškilęs rimtas pavojus.“

Kiaušidės yra du maži pupelės formos organai, kurie yra moters reprodukcinės sistemos dalis.

Kiaušidės išskiria moteriškus lytinius hormonus estrogeną ir progesteroną ir kas 28 dienas išskiria kiaušialąstes, tai – menstruacijų ciklo dalis.

Kiaušidžių cistos paprastai simptomus sukelia tik tada, jei plyšta, yra labai didelė arba trikdo kiaušidžių aprūpinimą krauju.

Cistos gali sukelti skausmą dubens plote, skausmą lytinių santykių metu, dažną poreikį tuštintis, gausias arba nereguliarias mėnesines, pilvo pūtimą ir apsunkina pastojimą.

Kitame mieste dirbant Xiao Qing sakė, kad ji ir jos 28 m. vyras Xiao Dongas neturi galimybės daug laiko praleisti kartu, todėl kai tik susitinka, nepraleidžia progos praleisti kartu aistringą naktį. Gydytojų teigimu, Xiao visiškai pasveiks.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer