7 kartus pastojusią 21-erių merginą šiurpina, ką kalba kiti: trūksta žodžių

Jauna moteris atvirai papasakojo apie nuolat girdimas bjaurias replikas dėl to, kad yra jauna mama turinti didelę šeimą, tačiau ji teigia mylinti savo gyvenimą ir nenorėtų gyventi kitaip.

Moteris, kuri, sulaukusi 19 metų, buvo pastojusi septynis kartus, prabilo apie žiaurias pastabas, kurių sulaukia dėl to, kad yra tokia jauna mama.

Angie pirmą kartą pastojo būdama 15 metų nuo savo dabartinio vyro Jordono. Pora susilaukė trijų gražių vaikų, o dabar laukiasi ketvirtojo. Nors žmonės tvirtino, kad 15-metės neturėtų gimdyti, jauna mama nekreipė dėmesio į neapykantos kupinus komentarus ir susilaukė dukrelės Neveah, kuriai dabar ketveri.

Su Jordonu Angie susipažino viename vakarėlyje ir pora susituokė netrukus po Angie 16-ojo gimtadienio. Antrojo kūdikio, sūnaus Hudsono, jiedu susilaukė, kai Angie buvo 17 metų.

Deja, moteris patyrė penkis persileidimus, tačiau pernai susilaukė trečiojo vaiko Finley. Dabar 21 metų Angie negali atsidžiaugti, kad turi didelę šeimą, ir teigia, kad gyvena savo geriausius metus, rašo mirror.co.uk.

21-erių merginą šiurpina, ką kalba kiti

Praėjus vos keliems mėnesiams po pažinties su Jordonu Angie sužinojo, kad laukiasi, o po aštuonių nėštumo testų pagaliau patikėjo, kad tai iš tiesų įvyko. Moteris tuo metu vartojo kontraceptinius vaistus, tačiau, pasak jos, tai nepadėjo, o galbūt tuo metu jiems tiesiog buvo lemta susilaukti kūdikio.

Jaunoji mama taip pat atskleidė, kad pranešusi naujieną draugams ir šeimai sulaukė nevienareikšmiškos reakcijos, nes, pasak jos, buvo daug pykčio, šoko ir nusivylimo.

„Jei kas nors man pasakytų, kad pastojo būdama penkiolikos, aš tikrai taip pat būčiau sukrėsta, – sakė ji. – Žinojau, kad iš žmonių sulauksime ne pačios geriausios reakcijos. Kai pasakėme, kad turėsime kūdikį, visi reagavo skirtingai.“

Nors ji džiaugiasi, kad tokia jauna jau turi didelę šeimą, ją lydėjo ir smerkiančios pastabos, kurios prasidėjo, kai ji pastojo dar besimokydama mokykloje.

„Aplinkinių smerkimą sunku atlaikyti, – sakė ji. – Kai sužinojau, kad esu nėščia, buvau dar labai jauna ir mokiausi mokykloje, todėl praradau visus artimus draugus, nes mūsų gyvenimai nebebuvo tokie patys.“

Angie taip pat atskleidė, kad bjaurūs troliai nuolat rašydavo neapykantos kupinus komentarus apie jos šeimą, ir vadino ją apgailėtina ir gėdinga. „Jie sako, kad esu apgailėtina ir kad tai yra gėda bei nėra kuo girtis, – teigė ji. – Visi trokšta, kad mes susimautume, todėl jaučiame didelį aplinkinių spaudimą.“

Nors ji myli savo šeimą ir negali atsidžiaugti būdama jauna mama, Angie prisipažino, kad persileidimai išmokė ją tiesiog būti dėkinga už savo vaikus. Ji teigė visada norėjusi didelės šeimos. Pora dabar laukiasi ketvirtojo vaikelio ir Angie beprotiškai džiaugiasi nėštumu ir dar vienu kūdikiu, papildysiančiu jų gausią šeimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer