70 skirtingų kortelių už kurą atsiskaitęs buvęs Ignalinos meras grąžino beveik 14 tūkst. eurų

70 skirtingų kortelių už kurą atsiskaitęs buvęs Ignalinos meras grąžino beveik 14 tūkst. eurų

Visuomenininkui Andriui Tapinui paviešinus Ignalinos tarybos narių išlaidas į savivaldybės biudžetą pinigus grąžina buvęs meras Justas Rasikas.

J. Rasikas per kadenciją pateikė 70 skirtingų kortelių kurui apmokėti.

„Atsiprašau visų Ignalinos krašto gyventojų. Prisiimu atsakomybę dėl panaudotų lėšų susijusių su darbu Ignalinos savivaldybės taryboje. Apgailestauju dėl susiklosčiusios situacijos. Įvertinęs situaciją, dar praeitą savaitę į savivaldybės biudžetą grąžinau visus 2019-2023 m. tarybos nario veiklos kompensavimui skirtus pinigus 13 887.80 eur.

Tokį patį veiksmą raginu atlikti ir kitus tarybos narius. Artimiausiu metu situaciją dėl tarybos narių kanceliarinių išlaidų įvertinsime ir LSDP Ignalinos skyriuje “ – feisbuke pirmadienį rašė J. Rasikas.

 

Fiksuotas naujas rekordas Ignalinoje 

Fiksuotas naujas piktnaudžiavimo lėšomis rekordas – per kadenciją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstovas Jonas Baltakis pateikė kuro čekius, apmokėtus 112 skirtingų mokėjimo kortelių. 

„Tas momentas, kai tikrai reikia paskambinti 112 “ – feisbuke rašo A. Tapinas.

Jis taip skelbia, kad buvęs Ignalinos meras ir LSDP skyriaus vadovas Justas Rasikas pateikė 70 kortelių, vicemeras Juozas Rokas – 64 skirtingas korteles.  

„Ir visi čekiai yra vardiniai, nes to reikalavo Ignalinos rajono administracija. <…> Ignalinos savivaldybės administracija labai griežtai tikrino, kad čekiai būtų vardiniai, bet kad buvo atsiskaitoma 112 ir 70 skirtingų kortelių – nepastebėjo “ – skelbia visuomenininkas.  

„Substack“ A. Tapinas praneša, kad kai kurie Ignalinos tarybos politikai kurą pylėsi net kelis kartus per dieną.

Pavyzdžiui, darbietis Alfonsas Gasparavičius 2019 rugpjūčio 10 dieną 10 val. 02 min. pylėsei 36 litrų benzino už 36,10 eurus, – 15 val. 13 min.  30,61 litrų benzino už 35,81 eurus. Beveik po valandos, 16 val. 08 min. – dar ir 57,05 litrų dyzelino už 61,04 eurus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer