9 metus vestuvinio žiedo laukusi Regina dabar reikalauja tik vieno – atiduoti televizorių

Regina paliko Kęstutį ir reikalauja turto dalybų. Vyras to daryti neskuba ir tikisi, kad mylimoji dar persigalvos, tačiau ši nenusileidžia ir nori galutinai nutraukti santykius. Spręsti audringą poros konfliktą nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtoja Rūta Filejeva.

Regina pasakojo, kad jau seniai nusprendė palikti Kęstutį, tačiau šis neduoda ramybės ir nori taikytis ir vėl gyventi kartu. Tačiau šį kartą moteris ryžtinga ir sako, kad meilė tapo kančia, o tokio gyvenimo ji nenori.

Pora santykiuose praleido 9 metus, kol Regina prieš kelis mėnesius galiausiai paliko judviejų namus. Pradžioje Kęstutis elgėsi gražiai ir prašė mylimosios sugrįžti, tačiau, anot moters, jai nesutikus, vyras ėmė smurtauti.

„Kiek nuo tavęs gavusi per 9 metus? Davai skiriamės, bet draugiškai“, – buvusiajam sakė Regina ir pareikalavo atiduoti televizorių, bet Kęstutis į tai atsakė tik špyga.

Pasak moters, santykiai ėmė trūkinėti dėl vyriškio neryžtingumo. Regina norėjo ištekėti, tačiau iš gyvenimo draugo taip ir nesulaukė pasiūlymo tuoktis, todėl nusprendė galutinai nutraukti bendravimą.

„Kodėl nesiženijam? Per 9 metus nei su Dievuliu apsiženijom, nei prieš kunigą, niekaip“, – pyko moteris.

Reginai toliau nirštant ir reikalaujant atiduoti televizorių, Kęstutis paaiškino nesmagią situaciją, kaip daiktas atsidūrė jų namuose.

„Ją sesuo sudaužė iš lopetos, galvą pramušė, gavo tūkstantį, kad baudžiamosios bylos nekeltų ir už tai nupirko“, – pasakojo vyras.

Reginai pabandžius patekti į Kęstučio namus, jis ėmė ją vaikytis.

„Vežk tu ją gydyti!“, – rėkė vyras.

Kuo baigėsi poros konfliktas, pamatykite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer