Adamkus atvėrė širdį apie žmonos būklę: ja rūpinasi 1 ypatingas asmuo

Buvusios pirmosios ponios Almos Adamkienės (95) sveikata vis dar išlieka silpna. Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus (95) teigia, kad džiugias naujienas apie žmonos sveikatą pranešti yra kol kas šiek tiek per anksti. „Dar laukia ilgas procesas“, – tv3.lt naujienų portalui sako jis.

Primename, kad A. Adamkienė neseniai į namus grįžo iš ligoninės, į kurią pakliuvo dėl neaiškios kilmės viruso. Kiek anksčiau moteris buvo prižiūrima gydytojų, kadangi nukritusi patyrė galvos traumą.

Naujienų portalui tv3.lt V. Adamkus patvirtino, kad šiuo metu ponios Almos sveikata ištisą parą vis dar rūpinasi jos pusseserė, atvykusi iš Čikagos. Ten moteris ilgus metus dirba gydytoja, o šiuo metu yra atsakinga už A. Adamkienės sveikatą.

„Didelių pasikeitimų nematau, tad sunku pasakyti, kaip jaučiasi. Alma vis dar silpna, didelę laiko dalį praleidžia lovoje, tačiau mes po truputį kiekvieną dieną bandome ją pakelti iš lovos. Dar laukia ilgas procesas.

Negaliu pranešti džiuginančios žinios, kad štai – už savaitės vaikščios ar panašiai. Galvoju, kad dar tas procesas tęsis ir su Dievo pagalba iki metų pabaigos mums pavyks ją pastatyti ant kojų“, – telefonu pasakoja Valdas Adamkus.

„Stengiuosi atlikti savo pareigas“

Pasiteiravus, kaip jaučiasi pats, Jo Ekscelencija tikina, kad viskas yra tvarkoje, negali pasiskųsti sveikatos problemomis.

„Dabar vienintelis mano rūpestis yra Alma. Apie mane nėra ir ko kalbėti, viskas tvarkoje, laikausi gerai“, – trumpai atsako jis.

V. Adamkus nuo pat pirmojo susitikimo, kuris įvyko 1944-aisiais, apie savo žmoną atsiliepia gražiausiais žodžiais. Ponia Alma ir kadenciją baigęs prezidentas V. Adamkus Lietuvoje yra laikomi viena gražiausių ir mylimiausių porų, o jų santuoka trunka jau 70 metų.

Pora Lietuvos žmonėms asocijuojasi su pagarba, šiluma, gebėjimu bendrauti su visais žmonėmis bei begaliniu rūpesčiu.

Būdamas 95-erių, prezidentas Valdas Adamkus iki pat dabar aktyviai vykdo darbinę veiklą. Kas dvi dienas vyksta į Prezidentūrą, kur skiria laiko bei dėmesio susitikimams su gyventojais.

„Atsikeliu, vaikštau, pabūnu lauke. Į Prezidentūrą vykstu kas antrą dieną, kur dirbu, susitinku su žmonėmis, atsakau į jų laiškus ir juos priimu.

Kadangi visąlaik sulaukiu domėjimosi, siūlymų susitikti, tad aš, kaip sakant, ribotai, ne pilną dieną, keturias valandas atidirbu. Nesu įpareigotas, tačiau nenutraukiu ryšių su visuomene. Kiek esu pageidaujamas, tiek stengiuosi atlikti savo pareigas“, – teigia jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer