Aiškėja daugiau apie tragediją Vilniuje: moteris žuvo vietoje, šiukšliavežės vairuotojas – šoke

Ketvirtadienį – tragiška nelaimė Vilniuje: daugiabučių kieme šiukšliavežė užvažiavo ant moters. Po ratais pakliuvusi pensininkė žuvo.

Apie 15-ą valandą įvyko viename Žirmūnų gavės kieme: sunkiasvoris šiukšliavežė užvažiavo ant pensininkės, moteris žuvo. Į įvykio vietą atvyko gausios policijos pajėgos, pareigūnai užtvėrė nelaimės vietą.

Sumaitotas žuvusiosios kūnas TV3 žurnalistui atvažiavus į vietą vis dar gulėjo po šiukšliavežiu.

Žirmūnų gatvės kieme daug žmonių, vietos gyventojai atsisakė kalbėti į kamerą, sakė buvę labai smarkiai sukrėsti šios nelaimės.

Vietos gyventojai atpažino žuvusią moterį, tai 90-ies metų žirmūnietė. Prieš kelias dienas ji buvo atėjusi pas kaimynus, atnešė tortą. Prašė per Vėlines paminėti visus žuvusiuosius ir mirusiuosius.

Aiškėja, kad šiukšliavežis važiavo atbulas, kai įvyko nelaimė. Kiemai ir pravažiavimai Žirmūnuose ir kituose rajonuose labai siauri, turi rinktis, ar įvažiuoti atbulas, ar išvažiuoti iš kiemo atbulas, nes privažiavus prie šiukšlių konteinerių nebegali apsisukti – tiesiog nėra vietos.

Vairuotoją po nelaimės ištiko šokas, štai vairuotojo padėjėjas, jis irgi atmeta, kad moteris galėjo pakliūti po ratu iš šono.

„Atbulai važiuojant kažkaip iš galo? – Taip, važiuojant atbulomis mes ją pervažiavome. Tik pajutau paskui tokį… – Kad kilstelėjo. Taip. – O išėjot pažiūrėt, jau buvo… – Jau po viskam buvo“.

Dėl šios tragiškos avarijos vairuotojas greičiausiai bus teisiamas. Jei teismas vairuotoją pripažins kaltu dėl mirtinos avarijos sukėlimo, jam būti skirta laisvės atėmimo bausmė iki aštuonerių metų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer