Aleksandras Pogrebnojus pasipiktino olimpine apranga: lyg užsakyta iš kokio seno katalogo

Kitą mėnesį Paryžiuje prasidėsiančiose vasaros olimpinėse žaidynėse Lietuvos atstovus matysime su „Nike“ aprangos kolekcija. Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) pasirašė ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su vienu iš sporto prekių rinkos lyderiu pasaulyje „Nike“. Ši apranga užkliuvo dizaineriui Aleksandrui Pogrebnojui, kuris pastaruoju metu pats kuria aprangas sportininkams.

Patys pirmieji „Nike“ kolekciją, su kuria mūsiškiai važiuos į Paryžiaus olimpines žaidynes, išbandė LTeam nariai, įsiamžinę fotosesijoje.

Pamatęs nuotraukas, dizaineris Aleksandras Pogrebnojus rėžė tiesiai šviesiai – nuobodu.

„Dar vienas pavyzdys kai didelis koncernas dėl mažos šalies visiškai nepasistengė. Apranga be jokios fantazijos ir rizikos!

Kažkur pamestas ir pamirštas gražiausias ir svarbiausias Lietuvos simbolis Vytis, aprangoje nejaučiamas joks identitetas, atrodo, kad užsakyta iš kokio seno katalogo, nes nuo marškinėlių nuėmus vėliavą tai tikrai tiktų bet kuriai komandai.

Manau Olimpinis komitetas su jais aprangų dizaino net nederino – ką gavo taip ir gerai bus. Olimpinės žaidynės tai didžiausia sporto ir gyvenimo šventė ir kukliam nuobodumui čia ne vieta!“ – rašė A. Pogrebnojus.

Šia nuomone jis pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“, o įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt.

 

Aprangų pristatymas primena apie artėjančius startus

„Pirmą kartą dalyvauju tokioje olimpinės aprangos fotosesijoje, tai labai džiaugiuosi. Kiekvienas olimpietis su nekantrumu laukia sužinoti kaip atrodys apranga. Be abejo, labai smagu ją pamatyti gražią ir patogią. Tikrai suteikia to jausmo, kad jau tuoj olimpinės žaidynės“, – fotosesijos metu sakė olimpinė prizininkė, irkluotoja Donata Karalienė.

Kartu su D. Karaliene „Nike“ olimpinę kolekciją pristatė dar du irkluotojai dvyniai Domantas ir Dovydas Stankūnai. Greta daugiau nei dviejų metrų ūgio irkluotojų fotosesijoje dalyvavo ir kitas aukštaūgis – savo debiuto olimpinėse žaidynėse su nekantrumu laukiantis 3×3 krepšinio komandos atstovas Aurelijus Pukelis.

„Tikrai smagu, tai yra nauja patirtis man. Viskas nauja, tokios fotosesijos, labai smagu, kad 3×3 krepšinis įstojo į olimpinę šeimą. Pasiruošimas prasidės maksimalus olimpinėms žaidynėms“, – sakė A. Pukelis.

Viena labiausiai patyrusių LTeam narių Paryžiuje būsianti penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė džiaugiasi, kad Lietuva bendradarbiauti pradeda su visame pasaulyje puikiai atpažįstamu prekės ženklu.

„Kokybiški drabužiai, tikrai labai patogūs, belieka laukti ir gerų rezultatų varžybose. Pirmą kartą mes olimpinėse žaidynėse būsime apsirengę su „Nike“ apranga. Smagu, kad būsime su tuo prekės ženklu, kuris taip puikiai žinomas visame pasaulyje“, – sakė jau į penktąsias olimpines žaidynes važiuosianti olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

Fotosesijoje dalyvavo ir į antrąsias savo olimpines žaidynes važiuosianti treko dviratininkė Olivija Baleišytė.

„Džiaugiamės bendradarbiavimu su vienu labiausiai pasaulyje atpažįstamu sporto prekiniu ženklu „Nike“. Likus jau visai nedaug iki Paryžiaus olimpinių žaidynių, susidomėjimas sportu pasiekia aukščiausią piką. Neabejoju, kad Prancūzijos sostinėje būsime ryškūs ir matomi ne tik už arenos ribų, bet ir savo pasirodymais didžiosiose arenose.

Juk ir pati šių metų simbolika mūsų komandai yra ypatinga. Lygiai prieš šimtą metų Paryžiuje Lietuva sulaukė savo olimpinio debiuto ir dabar mes vėl grįžtame į Prancūzijos sostinę“, – sakė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

www.tv3.lt

Site Footer