Alytaus progimnazijoje – kruvinos muštynės: iškviesti medikai

Trečiadienį į Alytaus „Volungės“ progimnaziją skubėjo greitosios medicinos pagalbos medikai. Jie iškviesti pagelbėti sumuštam, pirminiais duomenimis, 8 klasės moksleiviui.

AlytusPlius.lt portalą apie šią situaciją informavo „Volungės“ progimnazijos bendruomenės narys. „Tai ne pirmas signalas, kad progimnazijoje yra moksleivis, kuris imasi smurto. Tačiau dabar mokyklų reitingai svarbūs, tad niekas apie tai nenori kalbėti garsiai. Šiandien vienas vaikas, kitą dieną nukentės kitas“, – kalbėjo AlytusPlius.lt šaltinis, prašydamas atkreipti dėmesį į svarbią patyčių ir smurto temą.

Nukentėjo 14 metų vaikas

Kas iš tiesų vyko progimnazijoje – aiškinsis policijos pareigūnai. Pagal gautus pranešimus, susimušė du moksleiviai, nukentėjo 14 metų vaikinas. Pagal teisės aktus, tokio amžiaus asmuo laikomas mažamečiu.

Į „Volungės“ progimnaziją atskubėję medikai suteikė nukentėjusiajam pirmąją pagalbą, o kartu atvykę policijos pareigūnai ėmėsi aiškintis įvykio aplinkybes. Apie nerimą keliančius neramumus informuoti ir Vaiko teisių tarnybos atstovai.

AlytusPlius.lt šaltinių duomenimis, progimnazijoje yra vaikų grupelė, kuri persekioja kitus vaikus.

Temą tęsime.

Autorius: Alytusplius

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer