Alytiškiai apie susprogdintą ir apiplėštą bankomatą: „Kas čia darosi mūsų Lietuvėlėje“

Alytuje – neeilinis nusikaltimas: naktį susprogdintas viename prekybos centre pastatytas bankomatas. Kai atvažiavo saugos tarnyba ir policija, nebebuvo nei sprogimą įvykdžiusių asmenų, nei pinigų bankomate.

Nuo ankstaus ryto viename Alytaus prekybos centre pluša darbininkai: tvarko padarinius po sprogimo, kuris įvykdytas šiąnakt. Kai kurie alytiškai apie bankomato sprogimą dar negirdėję: manė, kad prekybos centras rekonstruojamas:

„A, tai reiškia bankomatas? Na, ką padarysi. Ir niekas nesuras.“

„Kvaila. Aš tik sakau, kad kvaila. Aš tik taip sakau.“

„Blogai. Nežinau, kas čia darosi mūsų Lietuvėlėje, bet baisu.“

„Kalėjimas laukia. Neapsimoka. Reikia užsidirbti pinigus.“

Kad šiame prekybos centre įvykdytas sprogimas, policijai pranešė pastatą sauganti saugos tarnyba.

„Pranešimą gavome apie trečią valandą iš saugos tarnybos dispečerės. Kad yra apgadintas bankomatas, esantis prie prekybos centro Jurgiškių gatvėje. Policijos pareigūnai, nuvykę į įvykio vietą, rado išsprogdintą bankomatą ir apgadintas prekybos centro įėjimo duris“, – komentuoja Alytaus VPK atstovė Kristina Janulevičienė.

Prekybos centro įėjimas po sprogimo smarkiai suniokotas. O taip pat ir bankomatas. Kai atvyko saugos tarnybos darbuotojai ir pareigūnai, nusikaltimą įvykdę asmenys jau buvo pasišalinę, o bankomatas tuščias. Prie prekybos centro įrengtos vaizdo kameros, jų yra ir Alytaus miesto gatvėse. Tai palengvins pareigūnams darbą, ieškant įtariamųjų.

„Ar yra žinoma, kokia pinigų suma buvo bankomate? – Kol kas nuostolis yra nustatinėjamas. Nėra patikslintas. Šiuo metu dirbama ties šiuo klausimu, kad būtų nustatyti įtariamieji“, – kalba K. Janulevičienė.

Kokie sprogmenys buvo naudoti, dar aiškinamasi. Šalia prekybos centro – daug daugiabučių. Tačiau kalbinti alytiškiai sako negirdėję sprogimo:

„Nieko visiškai. Tikrai nieko. Tik ryte internete skaičiau ir viskas.“

Paskutinį kartą bankomatas buvo sprogdintas pernai, lapkričio pradžioje. Kauno rajone, irgi prekybos centre naktį nugriaudėjo sprogimas. Tik tą kartą nusikaltėliams pinigų iš bankomato nepavyko pagrobti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer