Andriaus Rimiškio žmona Vaida – apie iššūkių kupinus metus ir vyrą: atskleidė, koks jis namuose

Dainininkas Andrius Rimiškis gruodžio 13-ąją paminėjo 36-ąjį gimtadienį. Jo žmona Vaida Rimiškienė atvirai papasakojo apie gimimo dieną bei prabėgusius vyro metus.

Naujienų portalui tv3.lt V. Rimiškienė tikino, kad dainininkai scenoje elgiasi profesionaliai ir nerodo liūdesio, tačiau namuose būna kitaip.

Gimimo diena

Pasak Vaidos, ji su vyru yra susitarusi, jog per gimtadienius dovanoja tik praktiškas ir simbolines dovanas, todėl daugiausiai staigmenų sulaukia iš vaikų ar artimųjų.

„Tradiciškai pradedame gimtadienio dieną rytiniais sveikinimais. Didžiausias džiaugsmas – mergaičių paruoštos staigmenos, o mes su vyru esame sutarę dovanoti ir pasveikinti vienas kitą simboliškai, praktiškomis dovanomis. Na ir žinoma, tą dieną visada paminime vakariene, prisiminimais, netikėtų staigmenų ir dovanų pridaro artimieji bei draugai“, – kalbėjo pašnekovė.

Paklausta, kokiomis nuotaikomis Andrius pasitiko gimimo dieną, pašnekovė teigė, kad vyras šventės nesureikšmina, tačiau nuo veido nedingo šypsena: „Nuotaikos tą dieną visada būna puikios. Juk tai gimtadienis. Daug gerų emocijų, nuoširdžių sveikinimų ir palinkėjimų. Nors vyras savo gimtadienių sureikšminti ir švęsti nelabai mėgsta, bet mūsų mergaičių dėka ir požiūriu į gimtadienius, švenčių neišvengsi.“

Tęsdama pokalbį apie šventes, Vaida atskleidė, kad dukra Andrėja gimė dieną prieš vyro trisdešimtmetį.

„Kiekvieni metai skirtingi. Gal tik visada artėjant mažylės ir vyro gimtadieniui – papuošiame eglutę. Šiaip labai smagūs ir reikšmingi gimtadieniai, nes Andrėja gimė dieną prieš vyro trisdešimtmetį. Tai šiais metais švenčiame šešis ir trisdešimt šešis“, – šyptelėjo ji.

Atskleidė, koks vyras namuose

V. Rimiškienė pasakojo, kad šie metai Andriui buvo darbingi ne tik muzikos sferoje, tačiau ir plečiant šeimos verslą: „Kadangi visada esame veikloje, kūrybiniuose procesuose, tai šie metai jam buvo puikios patirties, naujų idėjų ir iššūkių įgyvendinimo metais. Tiek muzikinėje veikloje, tiek kuriant ir plečiant mūsų šeimos linijos „ANVARI FAMILY LINE“ veiklą. Na o dėl nuovargio –  normalu, kad atiduodame tikrai daug jėgų ir laiko dirbant sau. Turbūt, kaip ir visiems būna ir sunkesnių ir lengvesnių dienų. Svarbiausia visur rasti harmoniją.“

Nepaisant to, kad Rimiškių grafikas itin įtemptas, tačiau vyras randa ir laisvo laiko savo mėgstamiems hobiams: „Šiuo metu grafikai tikrai įtempti ir laisvo laiko yra pakankamai mažai. Bet, kaip jis sako, turi mylimą veiklą ir hobį – muziką ir koncertus, kurių šiuo metu taip pat netrūksta. Tai jį prablaško, žmonių palaikymas pakrauna geros ir pozityvios energijos. Taip pat jam labai patinka sportas, kelionės, žvejyba, poilsis ir laiko praleidimas gamtoje.“

Paklausta, koks Andrius yra namuose, Vaida neslėpė, kad čia jis būna visoks: „Koncertuose atlikėjas elgiasi profesionaliai ir negali parodyti liūdesio ar šiaip blogos nuotaikos. Gal todėl žiūrint įvairiausius pasirodymus, galvojame, kad scenoje pasirodantys atlikėjai neturi jokių sunkumų, rūpesčių ar šiaip tiesiog neturi šiandien nuotaikos. Namai yra ta tvirtovė, oazė, kur gali sau leisti pabūti visokiam. Tiek linksmam, susimasčiusiam ar šiaip neturinčiam nuotaikos. Todėl namuose būname visokie.“

Pašnekovė taip pat pridūrė, kad jam šeima yra svarbiausia vertybė. „Rūpestingas, labai mylintis ir pakankamai griežtas. Šeima jam, kaip ir man, yra didžiausia vertybė. Todėl mokome mergaites vertinti, mylėti ir puoselėti šeimą. Juk šeima – pats didžiausias turtas“, – baigdama pokalbį sakė V. Rimiškienė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer