Aplink Vilnių – 6 mokami paplūdimiai: kainos nuo 7 eurų

Vilniuje veikia nemažai viešųjų paplūdimių, kuriuos tvarko ir prižiūri UAB „Grinda“. Patekti prie jų galima nemokamai, tačiau Vilniuje ir Vilniaus apskrityje yra ir mokamų paplūdimių, kuriuose galima rasti ne tik gerai sutvarkytą paplūdimį, bet ir įvairias paslaugas ar pramogas, rašo „Made in Vilnius“.

Visiškos ramybės ir švaros išsiilgusiems vilniečiams siūloma rinktis iš jau devyniu mokamų paplūdimių. Už apsilankymą juose prašoma nuo 7 iki 19 eurų.

„Vilnoja“ paplūdimys

Vilnojos ežero vanduo yra labai švarus. Seklus krantas puikiai tiks vaikams. Paplūdimyje įrengti liepteliai, lauko kepsniniu zona su stalais ir skėčiais (už papildomą kainą). Paplūdimyje galėsite ilsėtis ir ant smėlio, ir ant žolės, ir pavėsyje po medžiais.

Paplūdimio daro laikas: nuo 9 val – 21 val. Jame galite naudotis automobilių parkavimo aikštele, WC, praustuvu, persirengimo kabina.

Adresas: M. Zdziechovskio g. 27, Sudervė, Vilniaus raj.

Paplūdimys yra mokamas visomis savaitės dienomis: Suaugusiems žmonėms (nuo 18 metų) – 8 € / dienai. Vakaro bilietas (nuo 17 iki 21 val., tik darbo dienomis) – 4 €. Senjorams visomis savaitės dienomis – 6 € / dienai (būtinas senatvės senjoro pažymėjimas). Vaikams nuo 7 iki 17 metų – 6 € / dienai. Vaikams iki 7 metų – nemokamai.

„Vilnius Grand Resort“ paplūdimys

„Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine aptarnavimo kultūra bei unikaliu paslaugų deriniu. Modernus kurortas, ežerų, beržynų ir vingiuojančių kalvų apsuptyje harmoningai įsiliejęs į gamtovaizdį, vos 20 min kelio nuo Vilniaus miesto centro, kviečia atrasti gamtą, skanų maistą bei tikrą atpalaiduojantį poilsį.

Adresas: Ežeraičių km, Ežeraičių g. 2, Vilnius 14200.

Švaros mokestis – savaitgaliais 19 eur/asm | darbo dienomis 13 eur/asm

Į švaros mokestį įskaičiuota: neribotas įėjimas į paplūdimį darbo valandomis nuo 10:00 – 19:00, gultai ir skėčiai (priklausomai nuo užimtumo), valčių / vandens dviračių / irklenčių / baidarių nuoma, žvejybos leidimas (be žvejybos licencijos). Teniso kortai, krepšinio aikštelė

„Kempingas Slėnyje“

Paplūdimys „Kempingas Slenyje“ išrinktas tarp geriausių Lietuvos paplūdimių. Šis paplūdimys įsikūręs prie didžiausio ir giliausio Trakų miesto ežero “Galvė” pakrantės, kurioje atsiveria vaizdas į Užutrakio dvaro sodybą bei Trakų salos pilį.

Paplūdimio ir vandens pramogos “Kempingas Slenyje” paplūdimyje: patogūs gultai, valtys, vandens dviračiai, paplūdimio tinklinis, smėlėta pakrantė, rūkoma ir nerūkoma zonos.

Adresas: Slėnio g. 1, Trakai.

Paplūdimio švaros mokestis: Suaugusiojo mokestis – 9 Eur, Vaikas –  5 Eur, Automobilis – 5 Eur.

Į šią kainą įskaičiuotas naudojimasis pliažu ir gultais, naudojimasis WC/dušais, naudojimasis futbolo/krepšinio aikštelėmis, vaikų žaidimo aikštele.

Viešbučio „Tony Resort“ paplūdimys

„TonyResort“ poilsio ir pramogų parkas suteikia galimybę mėgautis išskirtiniu poilsiu prie Gilušio ežero, esančiame prižiūrimame smėlėtame paplūdimyje.

Šiame paplūdimyje kur kas mažiau lankytojų, tad čia ramu ir gera ilsėtis. Didžioji dalis  paplūdimio lankytojų – šeimos, kurios mėgsta turiningą, tačiau ramų poilsį be triukšmingos muzikos.

Šalia paplūdimio yra įrengtas paplūdimio baras, kur galite ne tik įsigyti gaiviųjų gėrimų, bet pasimėgauti restorano virtuvės šefo kepsniais.

Adresas: Anupriškių kaimas 2, Trakų raj.

Paplūdimio švaros mokestis negyvenantiems viešbutyje: Suaugusiojo mokestis – 7 Eur, Vaikams nuo 4 iki 12 metų – 3 Eur., Vaikams iki 4 metų – nemokamai. Gultai, rankšluosčiai už papildomą kainą.

Viešbučio „Margis“ paplūdimys

Savo svečiams siūlomi įvairių užsiėmimai aktyviam laisvalaikiui gamtoje ir pačiame viešbutyje. Čia galima rinkitis pramogas pagal asmeninius pomėgius: nuo paplūdimio tinklinio ar krepšinio, pasiplaukiojimo valtimi, žvejybos iki „Riterių turnyro”.

Adresas: Ežero g. 39, Penkininkų k., Trakų raj. Rezervacija: 8 685 05550

Paplūdimio švaros mokestis negyvenantiems viešbutyje: Suaugusiojo mokestis – 15 Eur. Vaikams iki 3 metų – nemokamai. Vaikams nuo 3-12 metų – 5 Eur.

Į šią kainą įskaičiuotas naudojimasis pliažu, WC, dušais, automobiliui parkavimo vieta.

„Villa Alicante“ paplūdimys

Pilaitėje gyvenantis žino, kad gerai pailsės ir laiką praleis, pasirinkdami „Villa Alicante“ paplūdimį, esantį prie Gilužio ežero. 

Uždarame viešbučio „Villa Alicante“ paplūdimyje galima naudotis persirengimo kabina, tualetu, gultais. Šalia yra įrengta tinklinio aikštelė.

Svečių namai „Villa Alicante“ įsikūrę vakariniame Vilniaus priemiestyje, ramioje ir idiliškoje vietoje ant Gilužio ežero kranto ir netoli nuo miesto centro.

Kainos: 7 Eur.

www.tv3.lt

Site Footer