Apsinuoginusi moteris provokavo pareigūną: „veši šitaip?“

Daugiabutyje prasidėjęs kaimynių konfliktas išaugo tiek, kad sulaikytieji nebetilpo viename pareigūnų automobilyje. Pareigūnai į komisariatą vežė ir tuos, kurie atsisakė apsirengti.

Pareigūnus pasitikusi moteris skubėjo paaiškinti, kas atsitiko: konfliktas kilo tarp dviejų išgėrusių kaimynų, kaimynė šūkavo, grasino susidoroti su pranešėja, išdaužyti mašinos langus, todėl moteris prisipažino bijanti.

Netrukus atskubėjo dar dvi moterys, viena jų prašė pagarbos savo mamai, tačiau pati aplinkiniams demonstravo visai kitas emocijas.

„Aš pareinu pas mamą, muzika groja, tai čia vadinasi, ką norim, tą darom <...> aš čia negyvenu, bet galiu padaryti tvarką“, – žadėjo neblaivi įvykio dalyvė.

Kaltinimai vieni kitiems tampo vis aršesni. Pareigūnas kelis kartus paragino įsiaudrinusią, tvarką padaryti ketinusią, pilietę keliauti namo, tačiau ši nusprendė kitaip.

Dėl agresyvaus elgesio bei pasirodymo viešoje vietoje būnant neblaiviai moteris sulaikyta. Sulaikymo patalpa turėjo atvėsinti emocijas. Kol pareigūnai lydėjo moterį iki automobilio, kaimynės susikibo taip, kad jas ėmė tramdyti jų pačių vyrai. Viena moteris pyktį nukreipė į policijos pareigūną.

Pareigūnui paraginus keliauti namo, jis sulaukė bjauraus atsako, buvo vadinamas necenzūriniais žodžiais, jam buvo rodomi nepagarbūs ženklai. Moters vyras ragino ją elgtis išmintingiau, tačiau ši nenurimo. Tuo metu sulaikymo patalpoje kilo sumaištis.

„Kur mano batai?“, – toks iš pareigūnų automobilio sklindantis moters klausimas nuaidėjo visame kieme.

Anksčiau nemandagiai su pareigūnu besielgusi moteris bandė išvaduoti sulaikytąją. Ją sustabdė pareigūnas.

„Einu apsirengt, ar tu mane taip veši?“ – už netinkamą elgesį į areštinę turėjusi važiuoti moteris bandė išsisukti.

Į bereikšmių ginčų sūkurį įsisuko ir jos vyras, jis atsisakė eiti namo ir palikti sulaikytą žmoną. Išnaudojusi momentą, kol jos vyras ginčijosi su pareigūnu pilietė bandė pasišalinti, tačiau nesėkmingai.

„Nu va, veši šitaip?“ – iki apatinių apsinuoginusi moteris pakartojo savo klausimą pareigūnui.

„Reikės ir vešiu“, – nesuglumęs atsakė pareigūnas, moters elgesys norimo efekto nesukėlė, į komisariatą visgi teko keliauti.

„Tu debilo galva esi, dabar jau mane pati sunervinai“, – pareigūno terorizavimas nuogumu galiausiai sukėlė moters vyro pyktį, jis negailėjo savo damai piktų pastabų.

Atkaklios pilietės pastangos galiausiai sulaukė tinkamo įvertinimo. Dėl nevykdytų teisėtų reikalavimų buvo surakintos sulaikytosios rankos. Policininkai laukė atvykstant pastiprinimo.

Kaip ši istorija baigėsi pamatykite aukščiau esančiame reportaže.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val. per TV3!

Visą laidą žiūrėkite čia:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer