Ar matote pasislėpusią baleriną? Pavyksta akyliausiems

Optinės apgaulės yra puikus būdas palaikyti smegenų aktyvumą, nes tenka nemenkai pasukti galvą.

Daugelis pamena liūdnai pagarsėjusią suknelę, dėl kurios spalvos kilo ginčai – vieni teigė, kad ji juodos ir mėlynos spalvų, o kiti prisiekė, kad ji – auksinė ir balta, rašo mirror.co.uk.

Kita optinė apgaulė, privertusi pakrutinti smegenis – paveikslėlis, kuriame tarp namų buvo paslėptas katinas, ir tai suglumino žmones.

Tačiau šis naujausias galvosūkis daugeliui taps nemenku iššūkiu, nes tarp daugybės flamingų reikės rasti paslėptą figūrą, tačiau nepamirškite, kad laikas tiksi.

Raskite pasislėpusią rožinę baleriną

Šios optinės apgaulės tikslas – išsiaiškinti, kur paslėpta rožinė balerina. Problema ta, kad ji pasislėpusi tarp daugybės rožinių flamingų, o tai apsunkina paieškas.

Tačiau didžiausias iššūkis – turite tik penkias sekundes ją surasti, todėl įtempkite akis ir pradėkite ieškoti.

Prireikė užuominų? Jei pažvelgsite į kairę pusę ir peržvelgsite paveikslėlį nuo viršaus į apačią, pastebėsite veidą su rožine suknele.

 

Jei tai per sunkus iššūkis ir prireikė daugiau laiko surasti pasislėpusią baleriną, nenusiminkite – ši užduotis išties sudėtinga.

Jei esate iš tų, kuriems niekaip nepavyksta jos rasti, žemiau pateikiamas atsakymas, kuriame pasislėpusi balerina apibrėžta raudonai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer