Ar sugebėsite pasakyti, kuri moteris yra vaiko motina? Pataiko tik pastabiausi

Kaip matote, paveikslėlyje pavaizduotos dvi moterys, kambaryje sėdinčios viena priešais kitą, su mažu berniuku, kuris žaidžia ant grindų.

Štai klausimas: kuri iš jų yra tikroji vaiko mama? Nors teisingas atsakymas yra tik vienas, jūsų pasirinkimas gali daug pasakyti apie jūsų asmenybę.

1. JEI PASIRINKOTE MOTERĮ KAIRĖJE

Šį atsakymą pasirenka 70% žmonių. Tai – klaidingas atsakymas. Gali būti, kad nebuvote nusiteikę atidžiau įsigilinti į paveikslėlio detales.

Tačiau taip pat gali būti, kad kai kurios jūsų savybės yra unikalios. Esate kūrybinga asmenybė. Nuo pat mažens esate tie, kurie labiausiai stengiasi mokykloje ir namuose įsirengia gražiausius lėlių namus.

Jums taip padeda laki jūsų vaizduotė: jums visada buvo lengva įsivaizduoti įvairiausius dalykus, kurie niekam dar nebuvo šovę į galvą. Esate kaip jaunasis Nikola Tesla!

2. JEI PASIRINKOTE MOTERĮ DEŠINĖJE

Kai vaikai žaidžia, jie nesąmoningai visuomet atsisuka į savo tėvus, taip tarsi prašydami paskatinimo. Taigi, jūs atsakėte teisingai.

Tai reiškia, kad jūsų intelektas yra daug aukštesnis, nei manote. Jūsų smegenų kairysis pusrutulis yra labai išsivystęs. Tai – smegenų dalis, siejama su logika ir mąstymu. Todėl nieko nuostabaus, kad kai tik klasėje kas nors užduodavo klausimą, jūs visuomet atsakydavote pirmieji.

Dėl savo racionalumo sugebate duoti puikius praktinius patarimus ir taip pat mokate bendrauti, nes žinote, kad tai – svarbus patirties šaltinis.

 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer