Artima Kate Middleton draugė išdavė, kas iš tikrųjų vyksta karališkoje šeimoje

Ispanijoje gimusi dizainerė Amaia Arrieta jaunuosius Kensingtonus rengia nuo tada, kai vyriausiasis sūnus princas George’as buvo dar kūdikis, ir yra žinoma kaip artima šeimos draugė.

Artima princo Williamo ir Kate Middleton draugė sako, kad po to, kai princesei buvo diagnozuotas vėžys, pora „išgyvena pragarą“.

Vaikų drabužių dizainerė Amaia Arrieta – moteris, sukūrusi daugelį jaunųjų Kensingtonų aprangos detalių, – prabilo apie tai, kaip šeima išgyveno kelias savaites ir mėnesius po to, kai Kate buvo nustatyta šiurpi diagnozė.

Kalbėdama su „Telegraph“ Amaia sakė: „Šiuo metu man skaudu. Manau, kad jie išgyvena pragarą.“ Ji pridūrė: „Tikiuosi, kad jie atsigaus.“

Ispanų dizainerė Amaia kuria vaikų aprangą nuo tada, kai vyriausiasis sūnus princas George buvo dar kūdikis. Ji sakė leidiniui, kad ji „labai didžiuojasi“ galėdama aprengti karališkąją šeimą. Pirmą kartą jos kurti drabužiai buvo pastebėti 2014 m., kai princas George buvo aprengtas šortukais ir kojinėmis iki kelių, rašoma mirror.co.uk.

Šiuo metu gydosi

Praėjusią savaitę princas Williamas pateikė naujausią informaciją apie savo žmoną, kuri tęsia vėžio gydymą ir tuo pat metu turi daugybę įsipareigojimų. Kelionės į šiaurės rytų Angliją metu jis susitiko su keliais karališkosios šeimos gerbėjais, kurie laukė lauke, norėdami jį pamatyti.

Viena iš jų buvo 60-metė Julie Cain, kuri paprašė sosto įpėdinio: „Ar neprieštarausite, jei paklausiu, kaip jūsų žmona ir vaikai?“ Williamas atsakė: „Ačiū, viskas gerai. Taip, mums sekasi gerai.“

Po to, kai praėjusį mėnesį jo žmona Velso princesė atskleidė vėžio diagnozę ir chemoterapijos gydymą, Williamas pamažu grįžo prie karališkųjų pareigų. Williamas ir Kate taip pat neseniai pasidalijo stulbinančia anksčiau nematyta vestuvine nuotrauka iš asmeninio albumo 13-ųjų vestuvių metinių proga.

Šis svarbus įvykis įvyko tuo metu, kai Kate po šių metų pradžioje diagnozuoto vėžio toliau buvo atliekama chemoterapija. Praėjusį mėnesį pasidalijusi šokiruojančia žinia, ji prašė skirti laiko, erdvės ir privatumo, kol tęs gydymą.

42 metų Kate papasakojo, kad diagnozė jai buvo didžiulis šokas ir kad jie su Williamu „darė viską, ką galėjo, kad tai išgyventų privačiai dėl jaunos šeimos“.

www.tv3.lt

Site Footer