Ateiviu panoręs tapti vyras nežada sustoti: ketina amputuoti vieną kūno dalį

Būdami vaikais, visi esame turėję keisčiausių svajonių, kurios suaugus arba pasimiršo, arba kelia šypseną. Tačiau Anthony Loffredo į savo svajonę pažvelgė pernelyg rimtai. Ateiviu panoręs tapti vyras nepabūgo subjauroti savo išvaizdos. Praeivių sutiktas gatvėje jis ne vienam sukelia šiurpą.

Tačiau didžiausia vyro svajonė – tapti juoduoju ateiviu – pildosi su kaupu.

Visas vyro kūnas, įskaitant akių obuolius, išpaišytas tatuiruotėmis. Jo burnoje – perkirstas, it driežo liežuvis, o visai neseniai jis pasišalino viršutinę lūpą ir dalį nosies. Dabar vyras pripažįsta, kad šis sprendimas buvo šiek tiek neapgalvotas – jam tapo sunku kalbėti.

Prancūzas nosies pašalinimo operaciją darėsi Ispanijoje, kadangi Prancūzijoje tokios „grožio“ pracedūros laikomos nelegaliomis. Daugelis Europos šalių nepritaria operacijoms, injekcijoms, užpildams, implantams ar kitiems svetinkūniams, jei tai atliekama ne dėl sveikatos ar grožio, o siekiant modifikuoti išvaizdą.

Dar prieš kelerius metus vietiniam Prancūzijos leidiniui jis pasakojo, kad keistais padarais, žmogaus kūno mutacijomis ir transformacijomis jis susidomėjo būdamas itin jaunas, paauglystėje. Perkopęs 20-metį ir įsidarbinęs apsauginiu, atletiško kūno išvaizdus vaikinas teigia supratęs, kad ne tokio gyvenimo nori.

24-erių jis išvyko į Australiją ir netruko pradėti kūno transformaciją. Per kelerius metus jis pasikeitė neatpažįstamai ir netruko išpopuliarėti.

Ekstremalių kūno modifikacijų gerbėjas Anthony Loffredo mano, kad jo tatuiruočių kelionė baigta tik 46 proc.

Jam buvo amputuota nosis, ausys ir du pirštai, tačiau jis dar toli gražu nebaigė.

Dabar naujame „Channel 4“ dokumentiniame filme režisierius Arthuras Bruelis kalbėjosi su tatuiruočių gerbėju apie jo kelionę.

Anthony susilaukė didžiulio susidomėjimo – daugiau nei 1 mln. gerbėjų „Instagram“ tinkle, kur jis dokumentuoja savo transformaciją.

Dabar vyras planuoja amputuoti vieną koją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer