Atskleidė, kaip greitai išdžiovinti drabužius: pasinaudokite genialia gudrybe

Ko gero, daugelis puikiai žino nemalonų jausmą, kai reikia, kad drabužiai skubiai išdžiūtų ir gali kilti pagunda prieš svarbų pokalbį ar šeimos vakarėlį tiesiog sumesti juos į drabužių džiovyklę. Tačiau augant energijos kainoms, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Valymo ekspertė pasidalijo „genialia“ gudrybe, kaip greičiau išdžiovinti drabužius kambaryje, nenaudojant elektrinės drabužių džiovyklės ir tai – itin paprasta, rašo mirror.co.uk.

Niujorke įsikūrusi valymo ir organizavimo ekspertė Caroline skleidžia žinią tiems, kurių drabužiai „džiūsta amžinybę“ ir pasiūlė paprastą, tačiau efektyvią gudrybę.

Pasidalijo naudingu patarimu

Anot Caroline, kuri savo „TikTok“ sekėjams geriau žinoma kaip „Neat Caroline“, drabužių džiovimas vienas šalia kito reiškia, kad pats džiūvimo procesas užtruks daug ilgiau.

Vietoj to, ji siūlo naudoti pakabas, ant jų kabinti šlapius drabužius ir tuomet jas užkabinti ant skalbinių džiovyklos. Tai itin paprastas būdas, tačiau jei norite greičiau išsidžiovinti drabužius, tai veikia.

Pabrėždama kitus šio triuko privalumus, Caroline tęsė: „Tai ne tik padeda drabužiams greičiau džiūti, nes tarp jų cirkuliuoja daugiau oro, bet ir maksimaliai padidina drabužių, kuriuos galite džiovinti vienu metu, skaičių.“

Be to, ji rekomenduoja prieš džiaunant drabužius juos „gerai išpurtyti, kad sutrumpintumėte džiūvimo laiką“ ir „būtinai palikti vietos tarp kabinamų daiktų“. Ji taip pat paragino savo sekėjus „jei įmanoma, džiovinti drabužius prie atviro lango“.

Vaizdo įrašas, kuris nuo įkėlimo sulaukė beveik 1300 teigiamų įvertinimų, sulaukė daugybės komentarų iš sekėjų, kurie patys žada išbandyti šį būdą, o vienas žmogus gudrybę pavadino „tokia paprasta, bet genialia“.

Kitas sužavėtas gerbėjas pakomentavo: „Visada matau, kaip mano mama tai daro. Manau, kad mamos žino geriausiai!“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer