Atskleidė, kur dabar yra mergaitė, gyvenanti su „Šiaulių kanibale”

Pasklido informacija, kad iš kalėjimo paleistos, prieš 12 metų žiauriai merginą nužudžiusios Viktorija Mikalauskaitė bei Viktorija Uždavinytė, dar kitaip vadinamos „Šiaulių kanibalėmis“. V. Mikalauskaitė, šaltinių žiniomis, šiuo metu dirba vienoje iš Panevėžio parduotuvių kasų bei gyvena su moterimi bei jos mažamečiu vaiku. Šaltinių teigimu, mergaitė yra mušama.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Panevėžio vaiko teisių skyriumi sužinoti, kur šiuo metu yra galimai mušama mergaitė.

„Mergaitė šiuo metu yra saugioje aplinkoje, su jai artimais žmonėmis. Toliau vertinsime situaciją, mergaitei suteiksime visą reikiamą pagalbą. Tyrimą dėl galimo smurto toliau atlieka teisėsauga, vertina visas aplinkybes“ – atsakė Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėja Alina Žilinaitė.

Primename, kad žinoma tinklaraštininkė socialiniuose tinkluose pasidalino informacija, kad viename iš daugiabučių Panevėžyje galimai yra mušama mergaitė, o mergaitė su mama gyvena kartu su teista, itin žiauria žudike Viktorija Mikalauskaite.

Galimai nuskriaustas dar vienas vaikas

Vaizdo įraše tinklaraštininkė teigia, kad „ta moteris dabar augina dukrytę su savo partnere kita moterimi ir jos tą dukrytę muša.“

Nora Žaliūkė su sekėjais dalinosi garso įrašu, kur galimai smurtą patirianti mergaitė pripažįsta kitai moteriai, kad ją muša. Garso įraše girdėti mergaitės kūkčiojimas.

TV3 žinių komandai pavyko susisiekti ir su moterimi, kuri įrašė pokalbį su galimai smurtą patiriančia mergaite. Pokalbį su mergaite įrašiusi moteris atskleidžia, kad mažametės motina netgi nuskriaudė jos vaiką, kuris esą paprasčiausiai žaidė kieme.

 „Staigiai išbėgo, griebė stipriai, mano vaikas verkė, aš greit iškviečiau policiją ir greitąją, kad išsiimtų abdukciją, nufotografavau. Kalbėjau su jos dukra ir ji pranešė, kad ją mama skriaudžia“, – kalbėjo moteris.

Buvo apsilankiusi teisėsauga

Moteris pasakoja, jog vaiką motina muša dėl to, kad jis nesitvarko kambario. Vaiką neva muša tik motina, o ne praeityje teista žmogžudė – Viktorija Lietuvninkaitė. Dabar moteris pavardę pasikeitusi ir yra Viktorija Mikalauskaitė.

Į butą, kuriame gyvena dvi moterys, galimai skriaudžiančios mergaitę, nuvyko policija ir greitoji. Tačiau nieko iš šio buto neišveda nei greitoji, nei policija. TV3 žiniomis, policija penktadienio vakarą į šį namą vyko tris kartus.

Kaimynai sako puikiai žinantys, kas gyvena šiame bute. Nors teigia, kad iš buto jokių garsų nesigirdi, o kaimynės esą įtarimų nekelia.

„Kaip čia „Šiaulių monstrės“ ar kažkas tokio. Tėtis pas mane gyveno čia, tai tėčiui pasakiau – atsargiai“, – kalbėjo kaimynystės gyventojas. 

„Neatrodo agresyvios, kartais juokiasi taip mūžikiškai“, – teigė kitas namo gyventojas.

Kaimynai sako, kad labiausiai nejauku dėl to, jog bausmės iki galo neatlikusi itin žiauri žudikė šiuo metu yra laisvėje. Įkalinimo bausmę atlieka pusiaukelės namuose, todėl gali laisvai vaikščioti mieste.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer