Be žinios dingus jaunam vyrui artimuosius pribloškė jo elgesys: „Labai nerimaujame ir prašome padėti“

Antradienio rytą, apie 10 val., socialinį tinklą apskriejo pagalbos prašymas. Namuose Garliavoje šeima pasigedo Domanto Sakalavičiaus. Vyro artimuosius neramina jo elgesys, praneša portalas „Kas vyksta Kaune“.

„Vakar 17 val. grįžę namo neradome savo sūnaus, brolio Domanto Sakalavičiaus. Buvo apsirengęs šviesiai pilku su baltom raidėm viršumi, šviesiai pilkais šortais su mėlynu įsiuvimu ir tamsiai pilkais kedais. Galimai išejo iš namų Garliavoje, netoli „Norfos“.

Toks išėjimas ir nepranešimas jam visiškai nebūdingas, todėl labai nerimaujame ir prašome padėti. Mačiusius ar turinčius informacijos labai prašome su mumis susisiekti“, – šiandien paskelbta feisbuke.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) apie 13.20 val. patikslino, kad Kauno rajono PK pareigūnai vykdo Domanto Sakalavičiaus (gim. 1999 m.) paiešką.

Vyras iš namų esančių Kauno rajone, Garliavoje, Tulpių g., išėjo rugpjūčio 21 d., laikotarpiu nuo 9.00 val. iki 17.00 val., ir iki šiol negrįžo į namus.

Vyro požymiai: liekno kūno sudėjimo, tamsių, trumpų plaukų, tamsios spalvos akių, vilkėjo šviesios spalvos marškinėliais trumpomis rankovėmis, šviesius trikotažinius šortus, avėjo tamsiai pilkos spalvos sportbačius.

Asmenis, žinančius vyro buvimo vietą, jį mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į Kauno apskrities VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnę, tel. nr. 8700 60088; 868602974; el. paštu indre.simanaviciute@policija.lt.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer