Begemotas prarijo 2-metį ir išspjovė atgal: parodė, kaip vaikas atrodo dabar

Hipopotamas prarijo netoliese žaidusį dvejų metų berniuką, o paskui dar gyvą jį išspjovė. Paulas Iga žaidė netoli savo namų, vos už kelių metrų nuo Edvardo ežero Ugandoje, kai jį užpuolė gyvūnas.

Siaubingo incidento metu laukinis gyvūnas žandikauliais sugriebė vaiką ir ėmė jį ryti. Chrispas Bagonza, kurį šokiravo toks incidentas, pastebėjo berniuką ir ėmė mėtyti į gyvūną akmenis, bandydamas priversti jį sustoti, rašo mirror.co.uk.

Jo nuostabai hipopotamas išspjovė vaiką ir įlipęs į ežerą nuplaukė tolyn. Dvimetis buvo nuvežtas į netoliese esančią kliniką, o paskui perkeltas į Bveros ligoninę, kur medikai jį atsargumo dėlei paskiepijo nuo pasiutligės.

Ugandos policija išplatintame pareiškime nurodė: „Tai pirmas tokio pobūdžio incidentas, kai hipopotamas nuklydo nuo Edvardo ežero ir užpuolė mažą vaiką.

Netoliese buvusio Chrispo Bagonzos drąsa išgelbėjo auką, kai jis apmėtė hipopotamą akmenimis ir taip jį išgąsdino, todėl gyvūnas paleido auką iš savo burnos.“

Anksčiau veterinarai rizikavo savo gyvybe ir sveikata, lipo į vandens telkinį, kuriame gyvena krokodilai, kad išbandytų naują gydymą ant šio mirtinai pavojingo dvi tonas sveriančio hipopotamo.

Gyvūnas lakstė netoliese, kai ekspertai jį ramino ir užrišo akis, paskui ištraukė ant kranto, kad išbandytų naują vaistų derinį. Zimbabvės veterinarai siekia, kad sergantys hipopotamai būtų pakankamai klusnūs, kad juos būtų galima gydyti, bet ne per daug mieguisti, kad nenuskęstų.

Gali perkąsti žmogų per pusę

Dr. Michaelas Kockas, vadovavęs rizikingai procedūrai, sakė: „Hipopotamai gali būti labai pavojingi. Jie gali perkąsti žmogų per pusę.“

2016 m. laikraštis „The Mirror“ pranešė, kad tuomet hipopotamas pabėgo iš cirko ir ieškojo laisvės. Jis buvo pastebėtas klaidžiojantis pagrindine judria gatve, išsigandę pėstieji bėgo, kiek kojos nešė. Milžiniškas žinduolis šmirinėjo po asfaltą, kai pro šalį važiavo automobiliai.

Akivaizdžiai nekreipdamas dėmesio į tai, kas vyko aplink, hipopotamas sustojo užkąsti žolės. Trumpai užkandęs jis nuėjo tolyn ir gąsdino visus, kas pasitaikė jo kelyje.

Žvėris pabėgo iš cirko Palos de la Fronteroje, netoli Huevlos miesto Ispanijos pietvakariuose. Tačiau hipopotamo laisvės paieškos truko neilgai – netrukus jis buvo sučiuptas ir pargabentas į cirką.

Hipopotamai paprastai gyvena į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikos dalyje, gali užaugti iki 1,5 m ilgio ir vidutiniškai sveria 1,5 tūkst. kg. Jie laikomi labai agresyviais ir kasmet Afrikoje pražudo daugybę žmonių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer