Brado Pitto širdis – vėl užimta: su išrinktąja skiria 30 metų skirtumas

Holivudo aktorius Bradas Pittas (59 m.) pirmą kartą oficialiai patvirtino romaną su gerokai už jį jaunesne fitneso trenere Ines de Ramon (29 m.). Juos skiria trisdešimt metų.

Yra žinoma, kad pora kartu dalyvavo kasmetiniame „Art + Film LACMA“ pokylyje Los Andžele. Prieš objektyvus Pittas su naująja išrinktąja neskubėjo pozuoti.

Akyli paparacai rašo, kad žvaigždės elgėsi kaip įsimylėjusi pora ir maloniai bendravo su kitais renginio svečiais, rašo unian.net.

„Bradas ir jo mergina atrodė kaip labai įsimylėjusi pora. Jie juokėsi ir juokavo su visais aplinkiniais. Atrodė, kad jie gerai leidžia laiką“, – atskleidė informatorius.

Verta paminėti, kad Ines de Ramon taip pat yra papuošalų dizainerė, taip pat domisi fitnesu ir sveika mityba. Savo žiniomis ji dalijasi su daugeliu garsių asmenybių.

Vakarų bulvariniai leidiniai rašė, kad Ines baigė elitinę Amerikos mokyklą, o vėliau Ženevos universitete įgijo verslo administravimo bakalauro laipsnį. Tačiau vėliau garsenybė radikaliai pakeitė savo veiklą.

Bradas Pittas anksčiau buvo vedęs „Draugų“ žvaigždę Jennifer Aniston. Vis dėlto po skyrybų buvę sutuoktiniai ir toliau palaiko gerus santykius.

Kur kas sudėtingesni santykiai buvo santuokoje su Angelina Jolie, su kuria po skyrybų Bradas negalėjo dalytis bendru vyno verslu.

Bradas Pittas iš santuokos su Angelina Jolie turi šešis vaikus – tris biologinius ir tris įvaikintus.

Su Ines de Ramon Holivudo aktorius pastebėtas ne pirmą kartą. Pora kartu laiką leido ir gruodžio 18 dieną, kai vyras trankiai atšventė savo 59-ąjį gimtadienį.

Internete išplatintose nuotraukose matomas aktorius su moterimi, lipantys iš autmobilio ir besišypsantys vienas kitam, rašo dailymail.co.uk.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer