Budraitytė atskleidė, ką pirkti Liūtams, Mergelėms, Svarstyklėms ir Skorpionams: neprašausite

Praėjusią savaitę astrologė Vaiva Budraitytė pasidalino pirmąją trilogijos dalimi, ką dovanoti skirtingiems Zodiako ženklams. „Dalinuosi antrąja trilogijos apie dovanas Zodiako ženklams dalimi“, – rašo ji savo „Facebook“ paskyroje „Vaivos patarimai“

Liūtas

Jie mėgsta prabangą, įspūdingai atrodančius daiktus, o labiausiai įtiksite padovanoję mielą auksinį daiktelį. Deja, visa tai kainuoja ir ne kiekvienas galime sau tai leisti, todėl sveikindami Liūtus, nebijokite dovanoti vokelių. Suma – pagal galimybes. Jokia, net labai maža suma, Liūto neįžeis, nes jis supratingas ir jam labai svarbus dėmesys. Jis tiesiog sukaupęs dovanas-vokelius nusipirks kažką nerealaus.

Mergelė

Tai labai praktiški žmonės, todėl ir dovanos turi būti tokios, kurias galima panaudoti. Mergelės moterys ir vyrai labai mėgsta kulinarines knygas, kažką inovatyvaus į virtuvę, vyrai kokį įrankį į garažą ir gerą kosmetiką, kvepalus. Mergelės nuoširdžiai apsidžiaugs, jei padovanosite kažką į sodybą: sodinukų, grėblį ir pan.

Svarstyklės

Tai žmonės, kurie mėgsta dovanas dūšiai. Jiems tiks paveikslai ar jų kopijos, knygos, o labiausiai – grožinė literatūra, stalo žaidimai, visos jūsų rankų darbo dovanos padarytos su meile. Niekada neklauskite Svarstyklių ko nori, nes nesugebės apsispręsti, o ir šiaip jos mėgsta siurprizus.

Skorpionas

Jiems tiks visos dovanos, kurios kažkiek kvepia mistika ar siaubu, priklausomai nuo Skorpiono amžiaus. Tai knygos, susijusios su filosofija, mistika, magijos vadovėliai, papuošalai ar daiktai su skorpiono ar voro atvaizdu, kortų malka. Ypač tiks Masonų, Iliuminatų, Tamplierių, Kraulio Taro. Taip pat visi apsauginiai talismanai!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer