Budraitytė bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: ragina nevalgyti mėsos

Astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo patarimais, ką turėtų valgyti Svarstyklių Zodiako ženklo atstovai, kad jaustųsi puikiai ir kokių produktų vengti.

Socialiniuose tinkluose įrašu pasidalijusi V. Budraitytė pabrėžė, kad šio ženklo atstovai yra pakankamai subalansuoti ir nors kartais pasiskundžiate, kad sunku apsispręsti, tai vyksta tik todėl, kad turite išskirtinį atsakomybės jausmą ir lygiai taip pat pareigingai žiūrite į savo sveikatą.

Venkite mėsos

Astrologė pažymėjo, kad Svarstyklėms reikia rinktis lengvai virškinamą maistą, todėl vertėtų vengti mėsos.

„Dešros, kumpiai ir kitokia smarkiai perdirbta mėsa jums netinka. Geriau rinkitės paukštieną. Na, o jei jau prisivalgėte kažko netinkamo, tai pabadaukite dieną kitą ir viskas bus puiku! Gyvūninės kilmės maistas jums nelabai tinka, tad jį valgykite retai, o pagrinde rinkitės veganinę mitybą“, – dalijosi V. Budraitytė.

Ji primena, kad šio Zodiako ženklo atstovams reikėtų valgyti daug lapinių daržovių: svogūnų laiškus, krapus, petražoles, kalendrą, salotų lapus, karčias cikorijas, nepamirškite ir kopūstų.

O norintiems pasmaližiauti ji pataria: „Desertams tiks šeivamedžio uogienė, vaisiai. Medus turėtų būti jūsų geriausias draugas. Taip pat jums labai naudinga šeivamedžio žiedų arbata – ji ir skani, ir šalina kvėpavimotakų gleives.“

Astrologė taip pat pažymėjo, kad Svarstyklėms netinka miltiniai, pieniški patiekalai.

www.tv3.lt

Site Footer