Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: kepenys – jūsų silpniausia vieta

Daugelis žino, kad liaudies išmintis byloja: „Sveikame kūne – sveika siela“. Ši patarlė ne iš piršto laužta, nes išties sveikai ir tinkamai maitinantis galima pasiekti puikių rezultatų. Dėl to šįkart astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo, kaip turėtų maitintis Šauliai, kad juos lydėtų puiki savijauta ir sėkmė.

Astrologė atskleidė, kurie maisto produktai šiam ženklui tinkami, o kokių reikėtų privengti siekiant gerai jaustis.

Silpniausia organizmo vieta

V. Budraitytė dalijosi, jog Šaulių mityba yra ypatinga. Jiems labai svarbu prisižiūrėti, ką valgo ir tinkamai tai daryti, kitu atveju, gali pakenkti gyvybiškai svarbiems organams. 

„Šaulių silpniausia vieta – kepenys, tad jie turi labai žiūrėti ką jie valgo ir geria.

Jiems geriausia visiškai atsisakyti svaigiųjų gėrimų, nes jie išbalansuoja visą nervų sistemą ir mažina jų prigimtinį darbingumą. Neteisinga mityba gali sukelti nutukimą.

Labiausia Šauliams tinka baltyminis maistas, t. y. pupelės, žirniai, lęšiai, vištienos krūtinėlė, liesa žuvis, kalmarai, sepijos, aštuonkojai ir pan. Riebalai turi būti aukščiausios kokybės, bet jokiu būdu ne saulėgrąžų. Augalinis jų maistas privalo turėti daug vitamino C, bet jiems visai netinka sintetiniai vitaminai, tad puikiai tiks ir sveikatą palaikys baltagūžiai kopūstai, svogūnai, erškėtrožės, obuoliai, spanguolės.

Šauliai nuo gimimo privalo daug judėti, nes statiškumas juos sargdina. Taip pat jiems tinka reguliariai keisti gyvenamą vietą ar gyventi per kelis namus, valstybes“, – pranešė ji. 

www.tv3.lt

Site Footer