Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą: venkite miltinių patiekalų

Astrologė Vaiva Budraitytė pasidalijo patarimais, ką turėtų valgyti po Jaučio Zodiako ženklu gimę žmonės ir ko verčiau atsisakyti.

Socialiniuose tinkluose įrašu pasidalijusi V. Budraitytė pabrėžė, kad žemės stichijos atstovų Jaučių medžiagų apykaita yra lėtesnė.

„Jaučiai, kaip žemės stichijos atstovai, turi lėtesnę medžiagų apykaitą, tad jiems būtina mityboje save riboti.

Pastovūs pasninkai, iškrovos dienos ir kitokie apribojimai Jaučiams garantuoja gerą sveikatą. Jiems labai tinka griežtas valgymo ritmas kiekvieną dieną, net per išeigines valgyti nustatytu laiku, tarp valgymų griežtai negalima užkandžiauti“, – teigė astrologė.

Geriausias maistas Jaučiams – daržovės, bet reikia vengti miltų

Anot V. Budraitytės, Jaučiams labiausiai tinka ne šalti patiekalai ir gėrimai, o karšti: „Jaučiai privalo rinktis karštą maistą ir gėrimus, tada jų organizmas gaus pakankamai šilumos, energijos, o tai reiškia bus darbingesni, aktyvesni.“

Ji taip pat išdavė, kokie produktai yra pats geriausias pasirinkimas asmenims, gimusiems po Jaučio Zodiako ženklu, išskyrė, ką vertingiausia valgyti moterims, o kokių produktų šio ženklo atstovams verčiau visai atsisakyti.

„Tinkamiausias maistas Jaučiams tai visų rūšių daržovės – ypač palanku valgyti raugintas gėrybes: kopūstus, morkas, obuolius, burokėlius, grybus ir t. t., visų rūšių žuvis, jūros kopūstus.

Jaučiams tinka visas maistas, kuriame daug jodo. Ypač taip maitintis turėtų moterys, nes jos turi polinkį į skydliaukės sutrikimus.

Tinka tik rauginti pieno produktai ir lydytas sviestas.

Jaučiai privalo vengti kvietinių miltų patiekalų. Maistas Jaučiams turi būti skanus, išraiškingo skonio, prėsko jie nemėgsta“, – įžvalgomis dalijosi astrologė V. Budraitytė.

www.tv3.lt

Site Footer