Budraitytė įspėja 2 ženklus šią savaitę: saugokitės

Vakar prasidėjo delčia, kuri tęsis visą šią savaitę. Astrologė Vaiva Budraitytė ramina – sunkiausias periodas jau praėjo, todėl galime lengviau atsikvėpti: po truputį viskas pradės gerėti.

„Šį mėnesį žmonės geriau jausis, bus aktyvesni, darbingesni, dėl mažėjančio Mėnulio įtakos. Su mažėjančiu Mėnuliu ateina ir visų problemų pabaiga. Apskritai, lapkritis bus žymiai geresnis mėnuo nei spalis visomis prasmėmis“, – tikina astrologė.

Palankus metas mokymuisi

Vaiva teigia, kad šiuo metu palankus metas sportui, naujų dalykų mokymuisi. Visa savaitė palanki susipažinimui su naujais dalykais

Astrologė tikina, kad dabar palankus metus gerai išsivalyti namus, išmesti nereikalingus daiktus arba juos atsidėti ir išmesti tada, kai pasirodys pilnatis.

„Šiukšles geriausia nešti yra tada, kai pasirodo pilnatis. Delčios metu galima viską sudėti į kampelį, o per pilnatį išmesti. Yra toks prietaras, kad per pilantį išmesti daiktai grįžta gerais daiktais, pinigais bei turtais“, – prietaru pasidalino astrologė.

Įspėja du Zodiako ženklus

Prasidėjusi delčia vieniems Zodiako ženklams bus pažymėta sėkme ir laime, tačiau astrologė įspėja, kad dviem ženklams teks būti atsargesniems ir pasisaugoti.

„Šiuo periodu beveik visi ženklai po truputį atsigaus. Ypač geras metas bus gimusiems po Žuvelių ženklu, Vėžiams ir visiems vandens ženklams.

Sunkesnis periodas vis dar laukia Skorpionų ir Jaučių, tačiau ir jiems jau sunkesni dalykai eisis į pabaigą ir galite tikėtis naujų, gražių pomėgių“, – tikina V. Budraitytė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer