Budraitytė įspėja 2 Zodiako ženklus: saugokitės

Vakar, kovo 3 dieną, pilnatį pakeitė delčia, kuri truks iki šios savaitės pabaigos. Tai labai palankus metas visiems, ieškantiems meilės, romantinių pažinčių. Taip pat seksis ir tiems, kurie šiuo metu studijuoja ar mokosi. Plačiau apie tai papasakojo astrologė Vaiva Budraitytė.

Pokalbio metu V. Budraitytė atskleidė tris sėkmingiausius šios savaitės Zodiako ženklus.

Astrologė V. Budraitytė pirmąją kovo savaitę prognozuoja, kaip itin neblogą. Pasak jos, kovo mėnuo visus džiugins meile, naujais romantiniais santykiais ar pakurstyta senųjų santykių aistra.

„Pirmiausia, džiugins meilės reikalai, jie bus labai smagūs. Tai tie, kurie turite entuziazmo, kuriems pavasaris jau širdyje, galite su džiaugsmu skirti labai daug laiko meilei. Čia skirta visiems: nuo pirmo bučinuko iki santuokos“, – kalbėjo žymi astrologė.

Ji pridėjo, kad laikas palankus ne tik meilei, tad įspėjo šiuo laiku pasidžiaugti arba jo pasisaugoti: „Taip pat bus labai vaisingas laikotarpis. Tai turėtų žinoti visi – berniukai, mergaitės, ponios ir ponai. Reiškia, kad žmonės šiuo laiku turėtų apsispręsti dėl savo norų, t. y., džiaugtis meilės teikiamais vaisiais ar būti atsargesniems.“

Besimokantiems – džiaugsmas

V. Budraitytė pokalbio metu patikino, kad seksis ne tik meilėje, bet ir moksluose. Savaitė itin palanki tiems, kurie mokosi, siekia išsilavinimo.

„Taip pat šią savaitę labai seksis mokytis. Mėnulio padėtis čia jau nelabai turės didelės reikšmės. Bus noro mokytis, o ir rezultatai bus geri. Kartais taip nutinka, kad įdėjus mažiau pastangų, daugiau pasiekiama“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Astrologė juokavo, kad laikas toks palankus mokslui, jog net sunkiai mokytis gali neprireikti: „Jeigu eisite į bibliotekas, tai tapsite protingesniais. Arba net nereiks eiti į jokias bibliotekas, pakaks pasidėti  vadovėlį po pagalve, pamiegoti ir to pakaks. Šis laikas toks, kad pastangų reiks mažai, o rezultatas bus neblogas.“

Palankūs ir nepalankūs ženklai

Šią savaitę V. Budraitytė skatino dažniau pakelti akis į dangų. Pasak jos, pamačius danguje skrendančius paukščius, žmogų lydės sėkmė.

„Dar reikia priminti, kad šiuo laiku parskrenda paukščiai. Tad pamačius bet kokius parskrendančius ženklus turėtumėte žinoti, kad jums seksis, kad nutiks kažkas gero, būsite laimingi. Ypač, jei pamatysite gerves, gandrus ar gulbes. Tad pakelkite į dangų galvas, jei pamatysite, tikrai bus kažkas gero“, – ragino astrologė.

Visgi, taip pat astrologė įspėjo kai ko ir vengti. Pasak jos, laikas itin nepalankus konfliktams. Nors šiuo metu prognozuojamas jautrus laikotarpis, tačiau pykčių reikėtų išvengti:

„Reiktų susilaikyti nuo ginčų. Emocinis fonas bus šiek tiek įtemptas, ypač kovo 7-ąją dieną, išlįs jautrumai, tad reiktų sąmoningai siekti nesipykti. Šis laikas skirtas taikymuisi“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Pasisaugoti reikėtų Dvyniams ir Vandeniams

Astrologė tikino, kad labiausiai šis metas bus palankus trims Zodiako ženklams. Tuo tarpu dviems iš jų reikės labiau pasisaugoti.

„Patys sėkmingiausi ženklai šią savaitę – Žuvys, Avinai, Ožiaragiai. Vėžiams irgi bus neblogai. Kitiems laikas bus neutralus, nieko blogo nenutiks.

Tačiau pasisaugoti reikėtų Dvyniams ir Vandeniams. Dvyniams bus nepalanku slidinėti, tad jeigu susiruošėte, tai verčiau čiuožkite su čiuožynėmis, ant kurių bus saugiau“, – paaiškino V. Budraitytė.

www.tv3.lt

Site Footer