Butnoriai apie šeimą, konfliktą su Milisandra ir už ką dėkoja jos vyrui: yra, kas vertina tiesą

Grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina į laidos „Pasikalbėkim“ filmavimą atvyko tiesiai iš savo namų pajūryje. Šeimyninę idilę čia kurianti pora tikina, kad jos nesugriovė skandalu virtęs ir per Lietuvą nuvilnijęs konfliktas su kito „patrulio“ Algio Radzevičiaus žmona Milisandra. Kokia situacija dabar ir kokias pamokas sutuoktiniai iš to jau išmoko? Išgirsite ir už ką Juozas su Gražina labiausiai dėkoja būtent Algiui.

Nors Butnoriai turi vieną bendrą dukrelę, jų namuose auga iš viso trys vaikai – Gražinos dukra ir sūnus iš pirmosios santuokos. Kaip pora susipažino? Ar Juozo negąsdino faktas, kad turės tapti patėviu iškart dviem vaikams? O ar Gražinai buvo drąsu sieti gyvenimą su scenos žmogumi? Ir kodėl Juozas piršosi net du kartus?

„Po trijų savaičių nuo pažinties aš pasipiršau Gražinai su jos dukros Karolinos žaisliniu, plastikiniu žieduku. Todėl jis saugomas iki šiol dėžutėje. Prisimenu, kad ketvirtą valandą ryto, prasidaręs ketvirto aukšto langą šaukiau ant viso kvartalo – ji pasakė taip! O paskui mes verkėm abudu. Kitą dieną važiuojam ir tyla mašinoje buvo“, – juokdamasis pasakoja atlikėjas.

„Prisimenu, tada pasakiau Juozui, kad mes apie tai dar turėtume pakalbėti ir viską pakartoti iš tikrųjų, normaliai. Taigi po kiek laiko taip ir įvyko“, – sako Gražina.

Bandė atkalbėti nuo santuokos

Pora kartu jau septinti metai, o neseniai paminėjo penktąsias santuokos metines. Ką jiems reiškia ši sukaktis? Kokių išbandymų teko patirti? Gražina neslepia, kad į santykius reikia daug investuoti ir pastangų, ir laiko. Ypač, kai svetimi kiša pagalius į ratus. Nuo pat pradžių ji girdėjo visko apie Juozą ir net buvo tokių, kurie bandė atkalbėti nuo santuokos.

 „Mes daugiau tavo ašarų nevalysim“, – net ir tokią frazę sako išgirdusi Gražina.  

Savo ruožtu Juozas tikina nuo santykių pradžios supratęs, kad tai jo gyvenimo moteris. Visada norėjęs šeimos, stabilumo vyras daugiau nedvejojo nei akimirkos ir iki šiol mano, kad Gražina su vaikais yra likimo dovana. Visgi sutuoktiniai pabrėžia, kad labai svarbu atrasti laiko vienas kitam, nes lengva tapti tik tėvais.

„Atrasti laiko pabūti porai yra labai svarbu. Aš manau, kad tai yra pats svarbiausias santykių varikliukas. Kad neužgestų aistra, meilė vienas kitam. Tas pabuvimas kartu, kai tu gali pakalbėti vienas su kitu, kai niekas nepertraukia, nes dažniausiai vaikai būna kartu ir ne visada tai išeina, nes jie vis šaukia – mama, tėte. Žinot, kai visa tai turi – neįvertini. Kai pradedi to netekti, tada supranti. Atrodo, šalia yra žmogus, bet mes nepasišnekam, nepakalbam ir tuomet pradeda dingti ryšys, regis, imi tolti“, – atvirauja Butnoriai. 

Dėkingumas vienas kitam

O kaip pora dažniausiai išeina iš konfliktinių situacijų? Kokių metodų griebiasi Juozas ir kodėl Gražiną tai visada labai prajuokina? Kokia žmona yra Juozo akimis ir koks jis vyras sutuoktinės požiūriu?

Laidos vedėjai Renatai pakvietus pažaisti „ačiū“ žaidimą, kurio esmė – padėkoti vienas kitam už tai, kas yra svarbu, sutuoktiniai susigraudino. Už ką jie labiausiai jaučiasi dėkingi? 

Gražina laidoje papasakojo ir apie savo naują verslą – grožio saloną bei parodė, kaip jį įsirengė. Ar abu ten darbuosis? Gražina juokiasi, kad Juozas puikiai salone galėtų rasti vietą, nes per karantiną ne tik nagus jai tvarkė, bet ir plaukus sėkmingai dažė. 

Visą pokalbį su Gražina ir Juozu Butnoriais žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

www.tv3.lt

Site Footer