Danielius Bunkus prabilo apie besitęsiantį Suodaičių konfliktą: „Du klounai cirke“

Apie santykių dramą tarp nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel-Suodaitės ir verslininko Lauryno Suodaičio vis dar kalba ne tik patys sutuoktiniai, bet ir juos pažįstantys asmenys. Verslininkas Danielius Bunkus ne kartą buvo prabilęs apie konfliktą buvusio draugo ir sužadėtinės namuose. Neseniai jis ir vėl pasidalino savo pozicija.

Apie garsiai nuskambėjusią santykių istoriją D. Bunkus šmaikščiai pasisakė socialiniame tinkle „Instagram“.

„Manęs daug kas klausia: „O tai kurią pusę tu palaikai?“, tai atsakau dabar visiems, kad nesikartočiau. Kai du klounai cirke vienas kitam daužo per galvą tokiu dideliu pripučiamu plaktuku, tai kurią pusę jūs palaikote?“ – rašė D. Bunkus.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pastarąjį kartą prabilęs apie Suodaičių konfliktą, D. Bunkus tikino, kad neturi su tuo nieko bendro.

„Žmonės, neberašykit jūs man tų savo patarimų, ką man daryti ir ko nedaryti šitoje Suodaičių situacijoje. Nes jau nuoširdžiai už****. Aš nieko neturiu su jais bendro ir neplanuoju turėti. Aš juos abu seniausiai esu ramiai emociškai paleidęs į orą, kaip balionėlius.

Nelinkiu jokio blogio nei vienam iš jų, taip kad pasilikite visas savo negatyvias nuomones ir patarimus sau ir nustokite patarinėti žmonėms, kurių jūs nei pažįstate, nei akyse matę, bet jaučiatės, kad turite savo nuomonę ir negalite nepatarti. Niekam ta jūsų nuomonė neįdomi be jūsų pačių, įsikalkite tai sau į galvą ir neberašinėkite man. Aš čia išvis ne prie ko, atstokite“, – tuo metu socialiniame tinkle rašė D. Bunkus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer