Dar viena „Ryto“ pergalė – prisiviliojo buvusį žalgirietį Gytį Masiulį

Aiškus dar vienas krepšininkas Vilniaus „Ryto“ stovykloje. Vilniečiai pasirašė dvejų metų sutartį su praėjusį sezoną Ispanijoje rungtyniavusiu 24-erių Gyčiu Masiuliu. 206 cm ūgio krepšininkas šiuo metu su Giedriumi Žibėnu darbuojasi Lietuvos rinktinėje, kuri kaunasi 2023 m. pasaulio čempionato atrankos turnyre.

„Gytis yra aikštę išplečiantis puolėjas, turintis gerą darbo etiką ir daug potencialo tobulėti. Rungtynėse stengsimės išnaudoti jo geriausias savybes ir padėsime jam atsiskleisti gražiausiomis spalvomis“, – teigia „Ryto“ strategas G. Žibėnas.

Prisijungimu prie „Ryto“ džiaugėsi ir pats G. Masiulis. „Labai džiaugiuosi prisijungęs prie Lietuvos čempionų gretų ir nekantrauju pradėti darbus su treneriu G. Žibėnu bei jo štabu, – kalba „Ryto“ naujokas. – Dėkoju sostinės klubui už suteiktą galimybę ir viską stengsiuosi įrodyti aikštelėje.“

Puolėjas su Kauno „Žalgiriu“ 2017 m. ir 2018 m. yra tapęs Lietuvos čempionu ir dusyk iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę.

Po kelių metų į Panevėžį persikėlęs ir 2020–2021 m. sezone fiksavęs 12,5 taško, 5,6 atkovoto kamuolio, ir 15,1 naudingumo balo rodiklius G. Masiulis buvo išrinktas į geriausių „Betsafe–LKL“ žaidėjų penketą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer