Darius Petrikauskas su žmona tapo tėvais: dėkoja gydytojui už išgelbėtas mamos ir dukros gyvybes

Žinomo karate čempiono, kaskadininko Dariaus Petrikausko ir jo žmonos Ievos gyvenime – džiugios naujienos. Porai gimė dukra.

Žinia apie dukros gimimą Darius Petrikauskas pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Susipažinkite – Lukrecija Petrikauskaitė.

Iš visos širdies noriu padėkoti gydytojui Egidijui Jakiūnui, kuris atsitikus itin kritinei gimdymo situacijai sugebėjo išgelbėti tiek mano dukros, tiek mano žmonos gyvybes. Dėkosime Jums visą gyvenimą“, – rašė jis.

Kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt karate čempionas papasakojo ape vaikelio laukimą ir atskleidė, kaip jaučias žmona. Birželį jiems turėtų gimti dukra.

„Vardą jau turime, kai gims pažiūrėsime, ar jis jai tinka. Sužinojome kartu, neatsitiktinai, nes vaikelį planavome. Greitai bus treji metai kaip esame susituokę, šeimos planą teko atidėtii dėl netekties šeimoje.

Žinia tikrai nebuvo netikėta – žinojome net dienas, kada reikia, o kada nereikia daryti testo. Nedaug liko, jau birželio pradžioje turėtų gimti mergytė“, – džiaugėsi pašnekovas.

O žinią apie nėštumą pora slėpė iki dabar: „Neatskleidėme niekam – žinojo tik brolis ir šeima. Bet dabar gydytojai pasakė, kad vaikelis gali gimti bet kurią dieną, tad nutarėme nebeslėpti.“

„Žmona jaučiasi puikiai, jokių blogybių nebuvo. Man kartais norėtųsi, kad ji visada būtų nėščia. Jos tokia puiki nuotaika, nebuvo jokių pykinimų, problemų dėl maisto ar keistų norų.

Keista, nes kiti draugai neretai sako, kad ir charakteris pasikeitė, joje to visai nematau. Aišku, kartais dėmesio jai trūksta, bet viskas yra išsprendžiama“, – pasakojo jis.

www.tv3.lt

Site Footer