Didysis „Tangomanų“ finalas – jau šį vakarą: kas taps nugalėtojais?

Jau šį vakarą įvyks didysis TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ superfinalas! Net du mėnesius žiūrovai sekė, kaip aštuonios Lietuvos garsenybės tolimojoje Argentinoje mokėsi to, kuo gyvena visi vietiniai – pajusti tango dvasią ir šį šokį perprasti iš pagrindų. Finalą pasiekė 4 geriausios poros, o Lietuvos žiūrovai jau šį sekmadienį išrinks nugalėtojus – vienintelę porą, kuriai viso projekto metu nebuvo lygių! Kam skambės pergalės fanfaros, o kam pritrūks vos vieno žingsnio?

Didžiajame finale žiūrovai išvys Inetą Stasiulytę ir jos partnerį Marcos, Simoną Burbaitę ir Juaną, Tomą Vaškevičiūtę ir Jose bei Dainių Kazlauską ir Ayelen.

Šios keturios poros pasirodys legendiniame tango teatre „Casablanca“, kuriame šoka tik profesionalai. Jų pasirodymus stebės ir komisija iš Buenos Airių, tačiau šįkart jie dalyvių balais nevertins – tą už juos padarys Lietuva!

Po kiekvienos poros pasirodymo savo nuomonėmis dalinsis šokėjų pora, tango mylėtojas ir virtuvės šefas Gian Luca Demarco. Įdomu tai, kad Gian Luca šį vakarą bus ne vienas – jį atlydės giminės iš Argentinos!

Tiesa, šį vakarą paaiškės ne tik projekto nugalėtojai, bet ir mylimiausia žiūrovų pora – ją visą savaitę rinko naujienų portalo tv3.lt skaitytojai. Šios poros titulą galėjo pelnyti net ir tos poros, kurios iš projekto jau iškrito.

Iki didžiojo finalo liekant vis mažiau laiko, kviečiame dar kartą prisiminti visas finalistų poras.

Toma Vaškevičiūtė ir Jose

Aktorę  T. Vaškevičiūtę tango lydi jau ne vienerius metus, tačiau Argentina atskleidė naujas, dar nematytas šio šokio spalvas.

„Tango pakeitė mano gyvenimą. Per šį šokį aš pamilau, nors tąkart tango šokau labai trumpai – man tereikėjo atsiskaityti egzaminą. Tai – labai gražus prisiminimas. O tada man pasiūlė jį užkloti visiškai nauja patirtimi – važiuoti šokti tango į Argentiną! Už ką man dangus duoda tokias dovanas?“ – šio projekto pradžią prisimena Toma.

Tačiau dar didesne dovana jai tapo partneris Jose, kurį šiandien ji vadina savo sielos draugu. Su partneriu Toma leisdavo laiką tiek repeticijų salėje, tiek ir už jos ribų. O ne kartą apsilankiusi Jose namuose, Toma susipažino ir su muzikalia jo šeima. 

„Mes niekada nesusipykome, niekuomet dėl nieko nesusiginčijome. Tai – neįtikėtina, bet taip būna. Ir dabar tai bus jau tik prisiminimas… Kur dabar padėti tą patirtį? Su Ineta kalbėjome – su kuo mes kada nors dabar taip pašoksime?“ – jausmingai kalba Toma.

Simona Burbaitė ir Juanas

Nusprendusi keliauti į Argentiną, S. Burbaitė dar nežinojo, kad tai pakeis jos gyvenimą. Kitų dalyvių akyse pasikeitė ir pati Simona – jei anksčiau kitiems lietuviams ji iš išorės primindavo ledo karalienę, dabar ji atsiskleidė visomis savo spalvomis. 

Griežta Buenos Airių komisija šią porą aukštais balais lepindavo ne visuomet, tačiau galiausiai jie pasiekė tai, apie ką svajojo – didįjį finalą!

„Mane nustebino, kaip Simona šoka, kaip ji viską atsimena. Ji net ir atrodo kaip profesionali šokėja. Džiaugiuosi, kad sutikau dalyvauti šiame projekte – tai pakeitė ir mano energiją, ir kasdienybę“, – sako S. Burbatės partneris Juanas.

O šios gražios kelionės pabaigoje jie su Juanu sugrįš į salę, kurioje įvyko pirmoji jų repeticija. Tačiau šiandien ji bus jau paskutinė. „Rytoj jau neberepetuosime? Man pro akis prabėgo visas mūsų repeticijos, kurias turėjome. Labai skauda kūną, bet tuo pat metu patyriau labai daug gražių akimirkų, gerų emocijų. Gaila išvažiuoti, nes Juanas yra mano draugas“, – neslėpdama susijaudinimo kalbės Simona.

Dainius Kazlauskas ir Ayelen

Dainius niekuomet nesitikėjo pasiekti finalą – nors ir atiduodavo visą save, vyras visuomet sau būdavo itin reiklus ir negailėdavo pastabų. Tačiau šiandien jis bus vienintelis vyras, šokantis didžiajame finale!

Didžiausias Dainiaus lūžis įvyko tango katedroje – jautrus pasirodymas ištirpdė itin griežtos komisijos širdis. Anot D. Kazlausko, šokis katedroje jų poros šokį privertė suskambėti. Tačiau iš tiesų, suskambėjo ne tik šokio istorija – gražius ir ryškius sąskambius Dainiaus prisiminimuose paliks ir Buenos Airės bei partnerė Ayelen, kuriai jis liks dėkingas amžiams.

Taip pat apie savo ypatingą partnerį atsiliepia ir Ayelen. O dar labiau ją nustebino visi lietuviai. „Aš įsivaizdavau, kad lietuviai bus atokesni ir šaltesni, o juk čia, Argentinoje, mes esame visai kitokie. Visada bučiuojamės, apsikabiname, esame draugiški. Maniau, kad dėl to bus sunku, bet likau tikrai labai nustebinta – lietuviai pasirodė esantys panašūs į mus. Jie visi man atrodo labai draugiški ir šilti“, – sakys ji.

Ineta Stasiulytė ir Marcos

Inetos ir jos partnerio Marcos ryšys nustebino visus – galbūt todėl žinoma aktorė net ir savo ranką amžiams papuošė tatuiruote, kurioje matomi tiek jos, tiek ir jos žaviojo argentiniečio partnerio inicialai. Juk jau tada, kai pirmąkart apsikabino, abu šiuos žmones užplūdo jausmai, tarsi vienas kitą būtų žinoję begalę metų!

„Jau ne kartą minėjau, kad šiame projekte geriausias dalykas man yra tai, kad turėjau galimybę susipažinti su Ineta. Kai pirmą kartą susitikome, atrodė, kad mes pažįstami begalę metų. Tik ji gyvena toje pasaulio vietoje, kur yra žiema, o pas mane – nuolatinė vasara. Mes kaip tie skirtingi metų laikai, kurie privalo būti metuose, ir vienas be kito negali. Mes vienas kitą papildome, ir tai man leidžia matyti gyvenimą gražesnį. Man ji – didžiausia dovana šiame konkurse“, – atvirai kalbės Marcos.

Tai – pora, kurią nuo pirmųjų projekto minučių daugelis ėmė vadinti lyderiais. Ir nors Marcos laimėti mėgsta, Inetai svarbiausia ne tai, o procesas, kurio metu gimsta gražiausi šokiai ir jausmai.

Visos poros vertos nugalėti, tačiau kas taps laimėtojais? Visi atsakymai – jau šiandien.

Didysis „Tangomanų“ finalas – jau šį sekmadienį, 19.30 val., per TV3 ir Go3! 

 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer