Didžiulė avarija Plungės rajone: susidūrus trims automobiliams, sužeisti keturi žmonės

Plungės rajone įvyko masinė avarija – kelyje į Mažeikius, susidūrė trys automobiliai, sužeisti keturi žmonės.

Pirminiais duomenimis, sužeisti keturi žmonės. Jie išvežti į ligoninę.

Pranešimą apie įvykį Bendrasis pagalbos centras gavo apie 12 val. 54 min. Informaciją ir nuotraukas iš įvykio vietos gyventojai paviešino Facebook grupėje „Pranešk,kur policija Plungės rajone“.

Įvykio vietoje, naujienų portalo 15min.lt duomenimis, dirba du policijos ekipažai ir ugniagesiai.

Kelininkai perspėja vairuotojus

Kaip praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija, sudėtingesnės eismo sąlygos vakarų ir šiaurės vakarų Lietuvoje. Čia pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daug kur provėžotos, padengtos pažliugusiu sniegu. Likusioje šalies dalyje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios, Marijampolės, Kauno ir Panevėžio apskrityse vietomis padengtos pažliugusiu sniegu.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai daugelyje šalies rajonų slidūs, provėžoti, vietomis, o vakarų ir šiaurės vakarų Lietuvoje daug kur padengti pažliugusio, puraus ar prispausto sniego sluoksniu.

Šalyje dirba kelių priežiūros mechanizmai, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelių būklę ir meteorologines sąlygas bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Didžiojoje šalies dalyje snygis, šlapdriba, tik Utenos apskrityje be kritulių. Oro temperatūra nuo 0 iki 1 laipsnio šalčio

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer