Domantas Sabonis su šeima mėgavosi atostogomis: užfiksavo pasakiškus kadrus

Krepšininkas Domantas Sabonis kartu su žmona Shashana ir vaikais pastaruoju metu mėgaujasi pasakiškomis atostogomis.

Keliais kadrais iš poilsio Shashana Sabonsis pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Akimirkose užfiksuoti ir poros vaikai – dvejų metukų sūnus Oliveris Tigeris bei beveik vienerių sulaukusi dukra Eleven Rose.

„Valtys, kūdikiai, gėrimai ir užpakaliukai“, – rašė Shashana.

Birželio 16-ąją D. Sabonis kartu su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine Palangoje pradėjo pasiruošimą artėjančiai Paryžiaus olimpinių žaidynių atrankai.

Prie pagrindinės rinktinės prisijungs Ąžuolas Tubelis ir Eimantas Bendžius, kurie kartu su kitais krepšininkais atstovavo rezervinei rinktinei bei triskart sutriuškino Libaną.

Pirmasis į viešbutį atvyko Tomas Dimša, trenerio asistenas Gustas Makoliūnas, paskui sekė jaunasis šalies talentas Ąžuolas Tubelis ir vienas labiausiai patyrusių rinktinės narių Mindaugas Kuzminskas, atvykęs su šeima.

„Labai smagu. Nekantrauju visus pamatyti ir gerai pasiruošti. Rezervinė rinktinė davė daug, nes pradėjome pakankamai anksti, ta yra tik sezonui pasibaigus. Nuotaikos geros, jaudulio nėra, juk už Lietuvą žaidžiame. Jau esu žaidęs rinktinėje su dauguma iš šių žaidėjų, tad nekantrauju. Manau, kad gerai pasiruošime“, – atvykęs sakė naudingiausias LKL žaidėjas Ą. Tubelis.

Netikėtai prie viešbučio buvo galima sutikti ir Mindaugą Lukauskį su K. Lavrinovičiumi.

„20 metų pavėlavome“, – paklaustas, ar atvyko į rinktinės stovyklą, juokėsi brolis.

Netrukus į „Vanagupės“ viešbutį atvyko ir legendinis rinktinės masažuotojas Juozukas. 

„Kiek jūsų daug“, – kaip visada su plačia šypsena veida sakė Juozukas.

Nepasirodė D. Motiejūnas ir M. Grigonis

Vėliausiai atvyko NBA bokštai Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis. Kiek vėliau vykusioje spaudos konferencijoje buvo atskleista, kad J. Valančiūnas, kuris vasarą ieškosis naujo klubo, rinktinei olimpinėje atrankoje nepadės.

Atvyko ir paskutinę minutę į saraštą įtrauktas Vaidas Kariniauskas. Visgi dėl užsitęsusio klubinio sezono sekmadienį Palangoje dar nepasirodė Marius Grigonis ir Donatas Motiejūnas. Jie turėtų pasirodyti atitinkamai pirmadienį ir antradienį.

Rinktinė prieš išvyką į Puerto Riką sužais dvejas draugiškas rungtynes su slovėnais. Pirmasis mačas birželio 23-ąją įvyks Vilniuje, o po kelių dienų lauks akistata Slovėnijoje.

Atrankos turnyras Puerto Rike bus žaidžiamas liepos 2-7 dienomis.

www.tv3.lt

Site Footer