Domantas Sabonis su šeima viešėjo Lietuvoje: paviešino kadrus iš pajūrio

Prieš išvykstant į olimpines atrankas San Chuane, Puerto Rike, Lietuvos krepšinio rinktinė stovykloje ruošėsi Palangoje.

Lietuvoje viešėjo ir Amerikoje gyvenimą kuriantis krepšininkas Domantas Sabonis su žmona Shashana bei sūnumi Oliveriu Tigeriu ir dukrele Eleven Rose.

Moteris socialiniuose tinkluose dalijosi kadrais iš lietuviškojo pajūrio.

Kadruose buvo matyti poilsis Lietuvos jūrų muziejuje, įamžinti kadrai iš privataus lėktuvo.

Šeima lankėsi ir prie Baltijos jūros, įamžino jaukias akimirkas Palangos miesto botanikos parke.

Po kovų, vykusių naktį iš ketvirtadienio į penktadienį, paaiškėjo ne tik Lietuvos varžovas olimpinės atrankos pusfinalyje, tačiau ir šio susitikimo laikas.

Kovą dėl pirmos vietos B grupėje laimėjęs Puerto Rikas pasiuntė italus į pusfinalį su lietuviais. Lietuvos ir Italijos nacionalinių komandų susitikimas vyks šeštadienį 23 val. Lietuvos laiku. Jį tiesiogiai transliuos TV3 ir naujienų portalas tv3.lt.

Tuo tarpu laimėję turnyro šeimininkai pusfinalyje susitiks su Meksika. Ši dvikova vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį, 2 val. Lietuvos laiku. Mačą taip pat transliuos TV3 ir tv3.lt.

Primename, kad Lietuva tapo grupės nugalėtoja su dviem pergalėmis. Pirmame atrankos mače 96:84 įveikė Meksikos rinktinę, o vėliau po atkaklios kovos pranoko ir Dramblio Kaulo Kranto krepšininkus rezultatu 97:93.

Pusfinaliuose laimėjusios komandos pateks į olimpinės atrankos finalą, o šio nugalėtojas iškovos ir vienintelį olimpinį kelialapį.

www.tv3.lt

Site Footer