Dominika Banevič trečią kartą nugalėjo prestižinėse varžybose Tokijuje

Dominika Banevič – Bgirl Nicka trečią kartą laimėjo „Undisputed Masters“ serijos varžybas, vykusias Tokijuje, Japonijoje.

Pusfinalyje ji nugalėjo japonę Ami Yuasa – Bgirl Ami, o finale – prancūzę Sya Dembele – Bgirl Syssy. Pergalė D. Banevič atiteko rezultatu 3:0.

Pernai vykusiame šios serijos turnyre ji taip pat tapo geriausia. Tada pusfinalyje lietuvė lengvai įveikė šokėją iš Japonijos Ramu Kawai – Bgirl Ram ir visiems įrodė, jog neabejotinai yra viena iš šio prestižinio turnyro finalininkių.

Laimi ne pirmą kartą

Finale Lietuvos sportininkė susitiko su Belgijos šokėja Maxime Blieck – Bgirl MadMax ir bendru rezultatu 12:3 užsitikrino sau pergalę.

Rugsėjį D. Banevič tapo pasaulio breiko čempione ir iškovojo asmeninį kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes, kurios vyks šią vasarą.