Donatos Vaiciekiūtienės šeimoje – džiugi diena: mūsų laukia visiškai pasikeitęs gyvenimas

Kuriam laikui su televizijos žiūrovais atsisveikinusi TV3 žinių vedėja Donata Vaiciekiūtienė su vyru garso režisieriumi Mantu Vaiciekiūčiu mini gražią progą – birželio 18-ąją judviejų santuokai sueina dveji metai.

Prieš dvejus metus Donata ir Mantas amžiną meilę prisiekė po Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčios, esančios Vilniuje, skliautais. Po ceremonijos jaunavedžiai su artimaisiais papietavo restorane, o vėliau sėdo į automobilius bei patraukė link Nidos, kur su draugais iškėlė vakarėlį. 

Visi keliai veda į Nidą

Su naujienų portalu tv3.lt kalbėjusi Donata pasakojo, kad nors vestuvių metinių ypatingai nešvenčia, kasmet su vyru panašiu laiku jiedu dienas leidžia Nidoje. Be to, yra data, kuri porai – svarbesnė. 

 

„Mes labiau švenčiame mūsų pirmojo pasimatymo dieną. Ją ir laikome savo draugystės atskaitos tašku. Rugsėjo pirmąją bus jau ketveri metai“, – atskleidė D. Vaiciekiūtienė. 

Prisiminimuose – kuklių vestuvių žavesys

Dar prieš žengiant prie altoriaus Donata teigė nenorėjusi didelės šventės su puota ar dviejų dienų šventimu, moteris svajojo apie kuklesnę ceremoniją. Šiandien didžiąją dieną ji taip ir prisimena – kaip labai jaukią, artimųjų rate praleistą šventę. 

„Iki šiol svarbiausiu momentu laikau priesaiką bažnyčioje, o vėliau kelionę keltu į Nidą. Jame mečiau savo nuotaikos puokštę, kurią gaudė visos keltu plaukusios merginos. Vestuvės buvo tokios, kokių ir norėjome.

Iš laiko perspektyvos žiūrint, galbūt keletą smulkmenų dabar pakeisčiau. Bet tai tikrai nekeistų šventės esmės. Aš apskritai nesu kaprizinga detalėms, nesureikšminu švenčių, jų atributų ar to, kiek pinigų tam išleidi. Kad ir kaip banaliai beskambėtų. Vis tik svarbiausia, kaip tą ypatingą dieną jautiesi“, – tikino ji. 

Metai kupini gyvenimiškų pamokų

Nors vestuvių dieną Donata prisimena su šypsena veide, moteris atvira – dveji santuokos metai nebuvo vien rožėmis kloti, kartais emocijos imdavo viršų, sutuoktiniams teko mokytis prisitaikyti vienas prie kito. 

„Turbūt normalu, kad, kaip sakoma, reikėjo apsišlifuoti kampus. Tačiau nepaisant tų kampų, buvo ir yra daug džiaugsmo ir laimės. Aš esu labai emocionalus žmogus, todėl kartais pas mus kaip kokioje itališkoje šeimoje – emocijos veržiasi per kraštus.

Man labai reikia daug ir ilgai kalbėtis, o mano vyras konfliktus siekia spręsti tiesiog patylint. Bet kuo toliau, tuo labiau išmokstame prisitaikyti vienas prie kito – kartais pakalbėti, o kartais patylėti“, – teigė pašnekovė. 

Gyvena džiaugsmingu laukimu

Gegužės pradžioje Vaiciekiūčių šeima pranešė džiugią žinią – sutuoktiniai gyvena pirmagimio laukimu. Nors TV3 žinių veidas kuriam laikui jau atsisveikino su eteriu, vasaros dienas besilaukianti moteris leidžia aktyviai. 

„Ši vasara mums tikrai kitokia. Pusę jos – laukimo, o pabaigoje lauks visiškai pasikeitęs gyvenimas. Dienas leidžiame išties aktyviai, retai kada būname namuose. Važiuojame į pajūrį bei kitus miestus, daug vaikštome, mėgaujamės ilgais vakarais“, – pasakojo D. Vaiciekiūtienė. 

www.tv3.lt

Site Footer