Dosni Žilvino Žvagulio dovana Donato Čižausko šeimai: spaudžia širdį

Šių metų pradžioje Lietuvos pramogų pasaulį pasiekė skaudi žinia – netekome dainininko, grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko, savo kūriniais džiuginusio visą šalį. Tačiau prisiminimai apie jį gyvi iki šiol – tą įrodo ir didžiulis būrys gerbėjų, susirinkusių į dar ne taip seniai įvykusį koncertą jo atminimui.

O antrąją Velykų dieną, dar kartą išgirsti Donato kūrinius ir prisiminimus apie jį „Donato Čižausko atminimo koncerte“ kviečiami ir visi TV3 žiūrovai. Tai – koncertas, kurio didžiausi dainininko gerbėjai negalėjo praleisti. Kad su atlikėju atsisveikinti sunku, o jo muzika – nepamirštama, įrodė ir lietuvių elgesys. Bilietai į koncertą buvo iššluoti kone akimirksniu.

Jo metu skambėjo pačios garsiausios scenos kolegų dainos bei atminimo žodžiai, skirti mirusiam Donatui.

Koncerte dalyvavo ir D. Čižausko žmona Ieva su dukrele Atėne. Mergaitės žodžiai nepaliko abejingų – ji kreipėsi į visus susirinkusius ir padėkojo už tai, kad visi susirinko į jos tėčio koncertą.

Vakaro metu buvo gausu ir staigmenų, pranešta ir tai, jog Žilvinas Žvagulis nusprendė padovanoti atlikėjo dukrai jam priklausiusias D. Čižausko parašytų dainų autorines teises.

„Visą šimtą procentų Donato autorinių dainų teisių dalį, kurios priklausė Žilvinui Žvaguliui, jis perrašė Donato dukrytei Atėnei. Kiek dainų skambės, tiek jos visą laiką neš šeimai pajamų“, – sakė Arūnas Valinskas.

D. Čižauskas kūrė dainas ir kitiems atlikėjams, vieną jų „Pasikelt liftu“, koncerto metu atliko ir Žilvinas Žvagulis.

Lėšos, surinktos už koncertą, buvo pervestos Donato Čižausko šeimai.

Daugiau apie Ž.Žvagulio dovaną išgirskite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Visas koncerto įrašas:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer