Dovydas Laukys papasakojo, kaip jaučiasi iškritęs iš „Tangomanų“: esu įpratęs nugalėti

Didysis unikalaus TV3 ir Go3 šokių ir nuotykių projekto „Tangomanai“ finalas taps ypač reikšmingu ne tik dalyviams, bet ir visiems žiūrovams. Būtent jie šį sekmadienį nuspręs, kas vertas nugalėtojo titulo! Dėl geriausiųjų vardo kovos 4 poros – Simona Burbaitė ir Juanas, Dainius Kazlauskas ir Ayelen, Toma Vaškevičiūtė ir Jose bei Ineta Stasiulytė ir jos partneris Marcos. Visi verti laimėti, tačiau nugalėti gali tik viena pora… Kas ja taps?

Praėjusio sekmadienio metu paaiškėjo, jog projektą palieka Dovydas Laukys ir jo partnerė Candela. Tai – pora, kuri visą projektą buvo laikoma viena iš favoričių. Deja, komisijos nuomonė buvo negailestinga – Dovydo ir Candelos šokis surinko mažiausiai balų.

Naujausiame Go3 „Tangomanai. Už kadro“ epizode matyti, kaip po iškritimo vakaro visa „Tangomanų“ komanda susirinko tradicinės vakarienės. Jos metu D. Laukys pasidalino, kaip jaučiasi prieš pat finalą iškritęs iš projekto.

„Blemba, niekas dar nebuvo tiek mažai surinkęs.. Aš visada kritiškai vertinu save, esu įpratęs nugalėti, man patinka laimėti. Bet jau kai taip blogai sušoki, net nesinori, kad tai būtų iš gailesčio. Mes pasikalbėjome su Candela, abu esame labai panašūs: per daug užsiplėšėme ir norėjome padaryti. Tikriausiai, kad nesuvaldžiau. Man taip būna gyvenime, todėl vertinu tai kaip labai fainą pamoką“, – kalbėjo D. Laukys.

Dovydo Laukio pasisakymą žiūrėkite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

Didysis TV3 ir Go3 projekto „Tangomanai“ finalas – jau šį sekmadienį. Kitaip nei įprasta, šįkart nugalėtojų porą rinks ne Buenos Airių komisija, o Lietuvos žiūrovai! Balsavimas įvyks šio sekmadienio laidoje, tiesioginio eterio metu – nepraleiskite progos, nes būtent jūsų balsai nulems, kuri pora verčiausia nugalėtojų titulo!

O iki tol visi projekto gerbėjai raginami išrinkti ir mylimausią projekto porą naujienų portale tv3.lt. Mylimiausia pora gali tapti netgi tie, kurie projektą jau paliko! Daugiausiai simpatijų surinkusi pora šį sekmadienį bus apdovanota specialiu prizu. Balsuoti kviečiama adresu www.tv3.lt/tangomanai

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer