Džiugi diena TV3 žinių vedėjos Donatos gyvenime: „Sau linkiu išminties ir kantrybės“

Kuriam laikui su televizijos žiūrovais atsisveikinusi TV3 žinių vedėja Donata Vaiciekiūtienė šiandien mini ypatingą dieną – gimtadienį. Šiemet jis kitoks, pažymėtas džiaugsmingomis šeimos pagausėjimo laukimo nuotaikomis.

Apžvelgdama prabėgusius metus Donata nedvejodama sako, kad šie, kaip visuomet, buvo darbingi, o viską papildė ir prisidėjęs vaikelio atėjimo laukimas.

Vis tik, gimimo dienos ji per daug nesureikšmina, kaip sako, pati švenčių sau nėra linkusi organizuoti, todėl dažniausiai tai primena kiti, kai ima plūsti šilti ir nuoširdūs sveikinimai ir palinkėjimai.

Sau linki išminties ir kantrybės

Ne kartą D. Vaiciekiūtienei gimimo dieną teko paminėti darbe, sveikinantis su žiūrovais tiesioginiame eteryje, pranešant svarbiausias naujienas iš Lietuvos ir pasaulio, ne visada pavykdavo suspėti nuveikti ką šventiško.

Šiemet viskas nė neplanuojant susidėliojo į savo vietas ir ypatingą dieną D. Vaiciekiūtienė paminės išskirtinai – ant vandens!

„Tądien visuomet smagu kažką ypatingesnio nuveikti, o jei ir ne – irgi ne bėda, – sveikinimais apipilantys artimieji tą jausmą sukuria.

Šiais metais nieko neplanavom specialiai, tačiau taip sutapo, kad gimtadienio dieną pasitiksiu Nidoje ir parplauksiu iš jos į savo gimtąjį Kauną legendiniu laiveliu“, – šypteli.

Kiek mažiau nei mėnesį televizijos ekranuose nebepasirodanti Donata šiuo metu gyvena kitokiu nei įprasta ritmu, dabar jis daug lėtesnis ir kupinas laiko sau.

„Vasarą bet kokiu atveju tempas šiek tiek sulėtėja, o dabar, kai jau išėjau motinystės atostogų – ypač. Džiaugiuosi ankstyva vasara, gerais orais ir ilsiuosi į valias“, – pasakoja D. Vaiciekiūtienė.

Paklausta, kaip leidžia dienas laukdama šeimos pagausėjimo, Donata šypsosi – dabar mėgaujasi šio laikotarpio teikiamais malonumais:

„Nors fizinės galimybės su kiekviena diena ir sunkėja, likusį laiką iki vaikelio gimimo noriu mėgautis jūra, saule, laisvu laiku, pasivaikščiojimais, susitikimais su draugais.“

Ir šventinis palinkėjimas sau glaudžiai susijęs su artėjančiais gyvenimo pokyčiais, naujais potyriais ir dar nepažinta mamos role – to linki visoms moterims, šiemet patirsiančioms motinystės džiaugsmus.

„Gimtadienio proga sau linkiu išminties ir kantrybės naujajame gyvenimo etape. Iš tiesų to linkiu visoms būsimoms mamoms, kurias, kaip ir mane, šiais metais aplankys džiaugsmas“, – linkėjo Donata.

Džiaugsmas aplankys šią vasarą

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie džiugias nuotaikas D. ir M. Vaiciekiūčių namuose pranešta gegužės 8 dieną – žinią apie šeimos pagausėjimą patvirtino pati D. Vaiciekiūtienė.

„Mūsų šeimą džiaugsmas aplankys šią vasarą“, – tąkart šypsodamasi tv3.lt kalbėjo Donata.

Paskutinį kartą prieš gimdymą žinias D. Vaiciekiūtienė vedė gegužės 12 dieną. Kol kas viešai neskelbiama, kas ją pakeis.

Primename, kad Donata ir Mantas susituokė 2022-ųjų birželio 18-ąją Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje.

Tada moteris portalui tv3.lt pasakojo, kad itin laukė šios dienos, norėdama šalia savęs pamatyti jai visus brangiausius žmones.

Žinia apie Donatos ir Manto sužadėtuves pasklido dar 2021 m. gruodį, per didžiąsias metų šventes. Praėjus pusei metų pora žengė ypatingą žingsnį ir, kaip anksčiau sakė pati Donata, surengė nedidelę, bet itin jaukią ceremoniją, o po vestuvių leidosi į romantišką medaus mėnesį Balio saloje.

Anksčiau apie santykius Donata pasakojo ir Renatos Šakalytės-Jakovlevos laidoje „Pasikalbėkim“. Visą pokalbį galite žiūrėti žemiau esančiame vaizdo įraše:

www.tv3.lt

Site Footer