Eisite į vestuves? Pasakė, kiek dėti į vokelį, kad nebūtų gėda

Vasarą prasideda tikras vestuvių vajus ir vis dažniau sveikinti jaunųjų svečiai vyksta su vokeliais. Tačiau daugeliui ramybės neduoda klausimas, kiek gi dėti į vokelį, kad nebūtų gėda? Nors vienos taisyklės, kiek pinigų reikėtų dėti, nėra, tačiau yra keletas patarimų, kurie padės apsispręsti, kiek gi dėti į vokelį.

Sakoma, kad geriausia dovana telpa vokelyje. Tačiau koks turėtų būti jos dydis? Kokią sumą dėti, kad netektų raudonuoti iš gėdos ir nepasirodyti nemandagiems?

Kiek dėti į vokelį?

Aukso viduriuko, kiek reikėtų dėti į vokelį jauniesiems šventės proga, nėra. Tačiau specialistai pataria vieną labai svarbų dalyką – nedovanoti vokelio su mažiau nei 50 eurų. Nesvarbu, ar tai kukli šventė su vakariene, ar visa fiesta su daugybe žmonių.

Taip pat reikėtų žinoti, kad vokelio jūs nenešate tam, kad atpirktumėte jauniesiems vestuvių šventę ir padengtumėte patirtas išlaidas. Kiekvienas pasirenka sau priimtiną sumą, kurią deda į vokelį. „Tendr“ išdavė, kad dažniausiai svečiai deda tarp 70 ir 200 eurų, priklausomai nuo galimybių.

Nepamirškite, kad vykstant į vestuves su vokeliu nereikėtų pamiršti įsivertinti savo finansinę padėtį ir galimybes, niekada nedėkite tiek, kiek, kaip sakoma, neleidžia kišenė – jūs neturite susimokėti už šventę, tai juk dovana nuo jūsų, o ne mokestis ar prievolė.

Be to, sumą galite pasirinkti atsižvelgiant į tai, koks yra santykis ir ryšys su jaunaisiais – dažniausiai artimesni žmonės nepagaili ir didesnių sumų.

Patariama, kad jei į šventę keliaujate vienas, be papildomo žmogaus, laisvai galite padovanoti maždaug 50 ar 70 eurų, jei einate į kolegos, pažįstamo ar ne tokio artimo draugo vestuves.

Tačiau pastebima, kad dažniausiai į vokelius nuo vieno žmogaus nugula 70-100 eurų, priklausomai nuo finansinių galimybių, rašo weddingwire.com.

Jei į vestuves vis tik keliaujate su pora, ne vienas, rekomenduojama į vokelį dėti apie 150 eurų, tačiau tikrai pakaks ir 100, jei neleidžia galimybės – ir dar mažiau. Vidutiniškai poros skiria apie 100-150 eurų eidami į vestuves.

Tuokiantis itin artimiems žmonėms ar giminėms, galite į vokelį dėti ir 200 eurų ar net daugiau, jei galite sau tai leisti. Jei finansinės galimybės neleidžia, tikrai nesijaudinkite – jaunieji jus kviečia į šventę ne dėl pinigų, o dėl to, kad nori gražiausią gyvenimo dieną paminėti kartu!

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer