Erika ir Merūnas Vitulskiai sūnums aprodė Paryžių: vieno dalyko vaikai nesuprato

Savo vardo mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė kartu su vyru dainininku Merūnu Vitulskiu ir judviejų sūnumis vieną gegužės savaitgalį praleido Paryžiuje, kur išsipildė ne viena šeimos narių svajonė.

Kaip naujienų portalui tv3.lt pasakojo E. Vitulskienė, juodu su vyru jau buvo kadaise aplankę Paryžių, todėl šįkart į kelionę leidosi turėdami tikslą Prancūzijos sostinę parodyti sūnums.

„Su Ajumi ir Herkumi kartu daug skaitėme apie šį miestą, domėjomės, analizavome pačią Prancūziją, tad nusprendėme, kad atėjo metas jiems šią vietą pamatyti gyvai“, – kalbėjo E. Vitulskienė.

„Mums tai buvo tikras Paryžius“

Prancūzijoje sostinėje Vitulskių šeima praleido tik savaitgalį, tad, kaip teigė Erika, svarbiausia buvo su vaikais aplankyti garsiąsias miesto vietas. 

„Aplankėme Luvro muziejų, kur vaikai pamatė Monos Lizos paveikslą, o nakties metu, kai buvo beveik vidurnaktis, pakilome į Eifelio bokštą, kuris labai sužavėjo sūnus. Taip pat keliavome į sendaikčių turgų, prisižiūrėjome įvairių senovinių daiktų, lėlių, teko paragauti ir nacionalinių patiekalų. 

Kelionė buvo sklandi, tėtis mus labai globojo, lepino, rytais keliavo su vaikais į parduotuvę, pirko šviežius kruasanus. Mums tai buvo tikras Paryžius. Tiesa, vaikai nesuprato, kodėl mieste yra tiek daug šiukšlių“, – įspūdžiais dalijosi E. Vitulskienė. 

 

Didžiausią įspūdį paliko garsus muziejus

Kelionės metu išsipildė ir Erikos svajonė – moteris apsilankė „La Galerie Dior“ – muziejuje, skirtame garsiajam mados namų „Dior“ paveldui ir istorijai.

„Man tai – vienareikšmiškai didžiausią įspūdį palikusi kelionės akimirka, šiam muziejui lygių nėra. Labai gaila, kad nespėjome užsukti ir į Versalį – nors esu ten jau buvusi, būtų buvę smagu vėl tai patirti“, – teigė mados namų įkūrėja.

Vasarą atostogaus ne Lietuvoje

Pasidomėjus, ar jau turi planų vasaros atostogoms, E. Vitulskienė atskleidė apie tai jau pagalvojanti. Tiesa, moters teigimu, šeima greičiausiai atostogaus svetur.  

„Manau, kad vasarą nelabai keliausime Lietuvoje. Kai lietuviškame pajūryje šaltibarščiai kainuoja 10 eurų, tai šiuo klausimu man minčių nekyla. Nebent nuvyksime pas draugus į svečius“, – tikino ji.  

www.tv3.lt

Site Footer