Erika Vitulskienė pristatė naują drabužių kolekciją, skirtą moterims, kurios nebijo savo seksualumo

Savo vardo mados namų įkūrėja Erika Vitulskienė pristato naująją išskirtinę kolekciją, skirtą moterims, kurios kiekvieną dieną mėgsta atrodyti išskirtinai, bet ne šokiruojančiai.

Tamsaus audinio drabužius puošia aukso spalvos užtrauktukai, o pačio stiliaus įkvėpimo šaltiniu tapo Erikos mylima bei pasaulyje garsi italų roko grupė „Maneskin“, kuri skleidžia drąsą maištauti, šėlti ir nebijoti atskleisti savo seksualumo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Erika Vitulskienė buvo kone pirmoji, ėmusi griauti figūros grožio standartus šalyje vyraujančiai madai.

Kurdama „plus size“ drabužius ji parodė drąsų pavyzdį moterims, kaip nepriklausomai nuo turimų apimčių, atrodyti stilingai, skoningai ir net seksualiai.

Būtent pastarąjį siekį atskleidžia ir naujai pristatyta kolekcija, kurią sukurti Erikai gimė mintis po Lietuvoje apsilankiusios grupės „Maneskin“ koncerto.

Naujojoje mados namų kolekcijoje vyrauja juoda spalva, o pagrindiniu akcentu tampa auksiniai užtrauktukai, kurie, pasak Erikos, turi išskirtinę paskirtį, nei tik traukti akį kaip subtili drabužio detalė.

„Naujos serijos drabužiai iš pirmo žvilgsnio yra gan santūrūs ir uždari, tačiau specialiose vietose įsiūtų užtrauktukų dėka galima atidengti tam tikras kūno vietas, taip kiekvienai asmeniškai susikuriant galimybę atskleisti savo seksualumą tiek, kiek moteris pati to nori“, – teigia mados namų įkūrėja.

Erika jau ne vienerius metus kuria drabužius „plus size“ dydį nešiojančioms moterims ir rodo pavyzdį, kaip reikia mylėti savo kūną tokį, koks jis yra, gudriomis priemonėmis randant būdus pabrėžti privalumus, o trūkumus paslėpti.

Visgi, per ilgametę patirtį Erika pasakoja gerai pažinusi moterų poreikius, tačiau pristatydama naująją kolekciją ragina nepabijoti išlipti iš komforto zonos ir į spintą įnešti drąsių sprendimų.

„Apkūnios moteris yra daug santūresnės, tačiau aš kviečiu neišgąsdinant aplinkos pabūti šelmiškomis ir turėti galimybę per tam tikrą paslaptį atskleisti savo seksualumą, mat užtrauktukų pagalba suformuojamas iškirptes ar skeltukus galima koreguoti pagal poreikį, pagal situaciją. Visos moterys yra seksualios ir patrauklios, tereikia mokėti tą parodyti“, – tvirtina Erika.

Prieš kurį laiką fizinę parduotuvę uždariusi žinoma moteris nerimavo, jog su sudėtingu sprendimu gali nutrūkti ryšys su klientėmis, tačiau šiandien Erika sako atsikvėpusi, mat veikianti internetinė parduotuvė sukasi pilnu pajėgumu, o tos moterys, kurios nori susitikti ir drabužius pasimatuoti gyvai, visada tam turi galimybę, suplanuojant asmeninį susitikimą mados namuose.

„Mūsų ryšys visiškai nenutrūko, tos klientės, kurios lankydavosi parduotuvėje, ir toliau ateina pas mane, mes toliau kokybiškai bendraujam akis į akį ir aš labai džiaugsiuosi, kad mūsų draugystė nenutrūko, nes to labai bijojau, kad taip nenutiktų. Vis dėl to viskas vyksta puikiai ir manęs mano moterys neužmiršo“, – džiaugiasi Erika.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer