Estela Stumbraitė pilnametystę atšventė prabangiame viešbutyje: išsikėlė svarbų tikslą

Verslininkų Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela Stumbraitė gegužės 23-ąją atšventė 18-ąjį gimtadienį. Pilnametystės sulaukusi mergina ypatingą progą paminėjo ir su šeima, ir su geriausiomis draugėmis.

Naujienų portalui tv3.lt Estela atskleidė, kad savo 18-ąjį gimtadienį tą patį vakarą jaukiai paminėjo su visa savo šeima, o savaitgalį linksmai atšventė su draugėmis.

Šventės kadruose matyti, kad mergina savo drauges pakvietė į prabangų Grand Hotel Vilnius, Curio Collection by Hilton viešbutį sostinės širdyje.

„Sulaukusi pilnametystės jaučiu ir didesnius pokyčius, nes pagaliau žengiu į suaugusiojo gyvenimą, tačiau ir esu laiminga, nes galiu būti labiau savarankiška“, – naujienų portalui tv3.lt sakė E. Stumbraitė.

Metai turtingi įsimintinomis akimirkomis

Pasiteiravus, kuo šie metai buvo ypatingi, būsima dvyliktokė išskyrė keletą įsimintinų momentų. 

„Vienas iš jų buvo antrojo brolio gimimas, taip pat dalyvavimas mano pirmose kulinarijos varžybose. Esu labai dėkinga visai šeimai ir draugams bei pažįstamiems už įsimintinas patirtis per praėjusius metus“, – šyptelėjo ji. 

Užsibrėžė svarbių tikslų

Estela atskleidė iki kito gimtadienio užsibrėžusi tikslą įgyvendinti keletą svarbių dalykų: „Tai susiję su kulinarija. Labai tikiuosi, kad visa to rezultatais jau greitai galėsiu pasidalinti su visais. Ir, žinoma, kitąmet bus labai svarbu gerai išlaikyti dvyliktos klasės egzaminus.“ 

Tačiau artimiausias E. Stumbraitės tikslas – dar šią vasarą išlaikyti egzaminą ir gauti vairuotojo pažymėjimą.  Be visa to, prieš prasidedant paskutiniesiems metams mokyklos suole, mergina tikisi ir pailsėti. 

„Galbūt pavyks kažkur toliau pakeliauti. Tikiuosi šią vasarą ir toliau filmuoti įvairius kulinarinius filmukus bei dalyvauti kartingų varžybose“, – kalbėjo E. Stumbraitė. 

www.tv3.lt

Site Footer