„Hamas“: mes kartosime spalio 7-osios išpuolius, kol Izraelis bus sunaikintas

Oficialus „Hamas“ atstovas Ghazi Hamadas savo interviu BBC pratrūko pykčiu paklaustas apie išpuolį spalio 7-ąją dieną, kuomet organizacijos smogikai nužudė daugiau nei tūkstantį civilių Izraelio teritorijoje. Jis pareiškė, kad „Hamas“ kartos tokio pobūdžio išpuolius „vėl ir vėl“.

„Izraelis yra šalis, kuri neturi vietos mūsų žemėje“, – pareiškė jis praėjusią savaitę Libano naujienų portalui LBCI, skelbiama „Jerusalem Post“ ir pridūrė, kad „mes privalome sunaikinti tą šalį“.

„Mes privalome pateikti Izraeliui pamoką ir mes tai darysime vėl ir vėl. „Al Aqsa potvynis“ buvo tik pirmasis perspėjimas, bus ir antrasis, trečiasis ir ketvirtasis. Nes mes turime ryžto kovoti“, – aiškino „Hamas“ atstovas, turėdamas omenyje spalio 7-osios išpuolį Izraelio teritorijoje.

„Hamas“ atstovas taip pat yra įsitikinęs, kad visi veiksmai, kuriuos atlieka ši daugelyje Vakarų pasaulio šalių teroristine laikoma organizacija, yra pateisinami, įskaitant ir beginklių civilių žudymą. G. Hamado teigimu, „civilių aukų yra iš abiejų pusių“, o „dėl visko kaltas Izraelis“.

„Ar mes turėsime už tai sumokėti kainą? Taip, mes pasirengę už tai mokėti. Mes esame kankinių tauta ir didžiuojamės aukodami mirtininkus. Izraelio egzistavimas yra tai, kas kelia šį skausmą, kraują ir ašaras. Tai yra Izraelis, o ne mes. Mes esame okupacijos aukos. Niekas neturėtų mūsų kaltinti dėl spalio 7-osios, spalio 10-osios, spalio milijontosios – viskas, ką mes darome yra pateisinama“, – kalbėjo G. Hamadas BBC.

Paklaustas apie sistemingą civilių žudymą spalio 7-ąją muzikos festivalyje jis tai pavadino „žemišku nesusikalbėjimu“ ir aiškino, jog „Hamas“ įvykdytas civilių žudymas nebuvo planuotas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer