Į kavą įberkite šių miltelių: svoris kris savaime

Kava su cinamonu yra skanus gėrimas, kuris gali padėti numesti svorio ir atsikratyti pilvo riebalų. Cinamonas kavoje gali pagreitinti medžiagų apykaitą, sureguliuoti cukraus kiekį kraujyje, sumažinti uždegimą ir pagerinti virškinimą.

Cinamonas yra prieskonis, kuris dėl savo gydomųjų ir kulinarinių savybių naudojamas jau daugelį amžių. Jis pasižymi aitriu ir saldžiu skoniu, kuris gali pagerinti bet kokį patiekalą ar gėrimą. Tačiau cinamonas taip pat turi nuostabios naudos svorio metimui ir pilvo riebalų mažinimui.

Cinamono kava, turinti daug maistinių medžiagų, gali pagreitinti medžiagų apykaitą ir kontroliuoti cholesterolio bei cukraus kiekį kraujyje. Jo priešuždegiminės savybės padeda išvengti pilvo pūtimo. Taip pat žinoma, kad šis prieskonis padeda virškinti maistą, o tai gali padėti numesti papildomų kalorijų, rašo medium.com.

Cinamonas taip pat gali padėti reguliuoti insulino – hormono, kontroliuojančio, kaip jūsų organizmas naudoja gliukozę energijai gauti, – lygį. Kai insulino lygis aukštas, organizmas linkęs kaupti daugiau riebalų, ypač aplink juosmenį. Išlaikydamas stabilų insulino kiekį, cinamonas gali užkirsti kelią riebalų kaupimuisi ir skatinti riebalų deginimą.   

Kaip pasigaminti kavą su cinamonu?  

Yra daugybė būdų, kaip pasigaminti cinamono kavos svoriui mažinti. Galite naudoti maltą cinamoną, cinamono lazdeles.   

Pateikiame įprastos cinamono kavos receptą: 

– Puode užvirinkite 1 puodelį vandens.  

– Užpilkite kavą. 

– Įdėkite 1/4 arbatinio šaukštelio malto cinamono arba 1 cinamono lazdelę.  

– Kavą perkoškite į puodelį.  

– Mėgaukitės karšta arba šalta cinamono kava.   

Kiek kavos su cinamonu reikėtų gerti, norint numesti svorio?   

Vienareikšmiško atsakymo, kiek cinamono kavos turėtumėte išgerti norėdami numesti svorio, nėra. Tačiau kai kurie tyrimai rodo, kad 1-6 g (0,5-3 arbatiniai šaukšteliai) cinamono vartojimas per dieną gali turėti teigiamą poveikį cukraus kiekiui kraujyje, cholesterolio kiekiui ir uždegimams.   

Todėl galite siekti išgerti 1-2 puodelius cinamono kavos per dieną. Tačiau taip pat turėtumėte žinoti, kad per didelis cinamono kiekis gali sukelti tam tikrą šalutinį poveikį, pavyzdžiui, kepenų pažeidimus, alergines reakcijas, burnos opas ar mažą cukraus kiekį kraujyje.  

Todėl, prieš įtraukdami cinamono kavos į savo racioną, turėtumėte pasitarti su gydytoju, ypač jei turite kokių nors sveikatos sutrikimų arba vartojate kokius nors vaistus.    

Primename, kad tai yra tik patariminio pobūdžio informacija. Dėl tikslesnės informacijos rekomenduojama pasitarti su vaistininku arba savo šeimos gydytoju.

www.tv3.lt

Site Footer