Indrė Stonkuvienė – apie santykių pradžią su Vidu Bareikiu: „Kai susitikom, tai jau ir nebeišsiskyrėm“

Penktadienio vakarą televizijos laidų vedėja, įvairių socialinių iniciatyvų autorė bei „IS agency“ reklamos agentūros vadovė Indrė Stonkuvienė subūrė šimtus moterų Marijampolėje. „Kaip žinia šis miestas man labai svarbus. Būtent čia prieš ketverius metus užgimė mūsų su Vidu meilės istorija“, – sakė ji.

Renginį garsi moteris pradėjo su prisiminimais. „Visos marijampolietės yra mano piršlienės. Atsimenu tą lemtingą vakarą čia vyko mano renginys, o kaip muzikinį svečią pasikviečiau Vidą. Prieš tai vieną kartą buvom matęsi vienos laidos filmavime. Bet per savo renginį į jį pažiūrėjau visai kitomis akimis“.

Anot Indrės, paradoksalu, kad savo būsimą vyrą ji sutiko savo pačios organizuotame renginyje, skirtame tik moterims. „Visada iš to juokiuosi. Žinot, jau tikrai ne paslaptis, kad mano renginiuose moterys atsipalaiduoja, pamiršta visus rūpesčius, pareigas, pasimato su senomis draugėmis, bet aš sugebėjau dar ir visai netikėtai sutikti mylimą žmogų. Kai per mano renginį susitikom, tai jau ir nebeišsiskyrėm. Tokia ta Marijampolės atmosfera“, – juokėsi moteris.

Vakaro metu I. Stonkuvienė džiaugėsi, kad Marijampolėje renginio bilietai buvo iššluoti ko ne rekordiniu greičiu. „Neužteko ir papildomų bilietų, tad žinau, kad į savo meilės miestą privalėsiu grįžti. Tai tarsi įrodymas, kad tokių vakarų labai reikia“.

Pasak televizijos laidų vedėjos, apskritai moteriškos kompanijos vakarai yra gyvybiškai svarbūs. „Pripažinkim, net artimiausioms savo draugėms ne visada randame laiko, o ką jau kalbėti apie tas, su kuriomis bendraujame rečiau. Tokie renginiai yra puiki proga susitikti, atnaujinti ryšį, nuoširdžiai pasijuokti ir atsipalaiduoti“.

Renginio sumanytojos nuomones, šis susibūrimas tarsi geros energijos mainai: „Mes neturime prieš ką konkuruoti. Priešingai – viena kitą pagiriame, pastebime gražius auskarus ar batelius, paskatiname laisvai dainuoti ar šokti. Apie tokią bendrystę visuomet svajojau, o dabar ji tapo realybe“, – mintimis dalijosi I. Stonkuvienė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer