Influencerė mirė valgydama kebabą: šeima įspėja visus

Prieš dvejus metus mirė Tailando socialinės žiniasklaidos influencerė Arisara Karbdecho. Modelis mirė užspringęs kiaulienos kebabu ir lipniais ryžiais, kai skubėjo valgyti vakarienę. Jos šeima kasmet primena šią istoriją ir ragina saugotis.

Influencerė tris mėnesius gulėjo komoje, po to kai maistas jai įstrigo gerklėje, o po to mirė.

59 metų jos mama Supicha sakė, kad interneto įžymybė, geriau žinoma internetiniu vardu Alicebambam, buvo nuolat užsiėmusi ir greitai valgė, kai užspringo.

Arisara buvo nuvežta į ligoninę, tačiau gydytojai sakė, kad jie pavėlavo devyniomis minutėmis, nes jos smegenims trūko per daug deguonies. Ji buvo prijungta prie gyvybę palaikančių aparatų, kol tragiškai mirė, rašo thesun.co.uk.

Mama įspėja saugotis visus

Jos draugė Sirikanda Chaiburut sakė, kad jos bičiuliams ir artimiesiems plyšta širdis.

Ji sakė: „Visi meldėmės, kad ji pasveiktų. Buvome šokiruoti, kai įvyko nelaimingas atsitikimas, bet visi meldėmės, kad ji pasveiktų. Ji buvo tokia jauna ir graži. Esu sugniuždyta, kad ji išėjo visiems laikams.

Modelį „Facebook“ ir „Instagram“ socialiniuose tinkluose bendrai sekė daugiau nei du milijonai žmonių, kur jos gerbėjai reiškė sielvartą ir reiškė užuojautą.

Sielvartaujanti Arisaros motina Supicha sakė: „Norėčiau priminti visiems paaugliams, kad jie rūpintųsi savo sveikata, laiku valgytų maistą ir pakankamai ilsėtųsi. Jei būčiau buvusi su ja, tokia tragedija nebūtų nutikusi. Ir nenoriu, kad toks dalykas dar kartą nutiktų kam nors ar kokiai nors šeimai.“

www.tv3.lt

Site Footer